Zenit – Žilina 5:0 (kon.) | Dubnica – Třinec 1:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Karabach 0:0 (zruš.)
Riga FC – Slovan Bratislava 2:1 (kon.) | Slavia Sofia – Teplice 1:2 (kon.) | Ml. Boleslav B – Dukla Praha 2:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Dukla Praha 2:2 (kon.) | Olimpija Lublaň – Slovácko 3:0 (kon.)

64
    Trenér Zbončák poslal do hry třineckého odchovance Zogatu, který nahradil Omastu.

46
    Třinecký tým o přestývce sáhl k šesti změnám. Do druhého poločasu už nenaskočili Adamuška, Foltyn, Javůrek, Khalifa, Nieslanik a Dedič. Místo nich přišli Hasalík, Mieszek, Szewieczek, Habusta, Petráň a Juřena.

46

45

45
    Tým Dubnica právě vstřelil branku!
    Slovenský tým v závěru prvního poločasu vyrovnal na 1:1, autorem gólu je NICOLAS MARTINEK.

6
    Třinec právě vstřelil branku!
    Slezané se hned v úvodu utkání dostali do vedení, první gól zápasu vstřelil ERIK PUCHEL.