Poruba 2011 – Litoměřice 1:4 (kon.) | Benátky n/J – Havířov 5:2 (kon.) | Kolín – Ústí n/L 3:4 (kon.)
Šumperk – Prostějov 4:3 (2:1 po s.n.) | Kadaň – Sokolov 0:5 (kont.) | Vsetín – Slavia 5:2 (kon.)
Přerov – Vrchlabí 1:2 (0:1 po s.n.) | Jihlava – Třebíč 0:3 (kon.)
HC Slavia Praha
4:5 (1:1, 2:2, 1:1 - 0:1)
HC Sparta Praha
Sobota 29.01.2022, 15:15 • Zimní stadion Eden • Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • Skupina A

Slávisté nakonec ve vyrovnaném utkání padli až v prodloužení. O vítězství Sparty rozhodl Žmola. Domácí takberou bod, hosté dva. Viděli jsme opravdu napínavé utkání.

Děkuji vám za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit na počtenou! Hezký zbytek víkendu. (17:28:35)

61:10
    Sparta právě vstřelila branku!

Hosté vítězí. JAKUB ŽMOLA vystihl špatnou rozehrávku domácích, dostal se do samostatného úniku a Vavřenu prostřelil mezi betony. Bez asistence.

60:58
    Po ráně Vosmíka zasahuje Přikryl.

60:01

Ve třetí třetině padly dva góly, když se nejprve trefil Curran a zkompletoval hattrick. Srovnání zařídil Hrubý.
    O vítězi rozhodne prodloužení nebo nájezdy.

60:00

59:56
    Vavřena je na střídačce!

Oddechový čas pro domácí.

58:38
    Po střele jednoho z hráčů Sparty ze strany zasahuje Vavřena.

Poslední dvě minuty třetí třetiny!

56:20
    Icing. Vhazování před bránou Sparty.

56:15
    Chludilovu ránu vyrazil Přikryl nad sebe.

55:27
    Spartě odpískán ofsajd.

54:08

Je opět srovnáno! Fábry našel volného DAVIDA HRUBÉHO, který střelou mezi betony prostřelil Vavřenu. Asistence: Andrej Fábry a Vojtěch Port.

53:53
    Zakázané uvolnění vrací hru před branku domácích.

52:26
    Vavřena je pod palbou střel Sparty. Nyní má na kontě další zásah.

50:50
    Odpískáno zakázané uvolnění. Vhazování před bránou Vavřeny.

50:27
    Vavřena má další zákrok.

Mateo

Branky a nahrávky: 18. Curran (Ciolek, Málek), 24. Tomas (Nemes, Pšenička), 25. Curran (Kříženecký, Vosmík), 47. Curran (Kubánek) – 7. Novák (Stepanchuk, Odehnal), 23. Stepanchuk, 36. Žmola (Hrubý, Fábry), 55. Hrubý (Fábry, Port), 62. Žmola

HC Slavia Praha: Vavřena (Vedral) – Pšenička, Kříženecký, Málek, Hubinka, Švec, Kubánek, Ciolek – Curran, Nemes, Havlíček, Tichý, Chludil, Filip, Hlavička, Tomas, Němeček, Vosmík.
    Trenér: Slížek.

HC Sparta Praha: Přikryl (Obolenski) – Hašek, Marton, Šeba, Bartoň, Janský, Port – Stepanchuk, Odehnal, Žemlička, Novák, Fábry, Skuratov, Poláček, Hrubý, Žmola.
    Trenér: Netík.

Rozhodčí: Müller – Hnát, Stacho.