Columbus – Florida 4:8 (kon.) | Detroit – Anaheim 2:1 (po pr.) | Chicago – Vancouver 1:3 (kon.)
Ottawa – Edmonton 3:2 (po pr.) | Toronto – New Jersey 6:4 (kon.)

2. Dylan Larkin (DET) – 1+1
    3. Rickard Rakell (ANA) – 1+0 (04:11:06)

Dylan Larkin poslal domácí celek do vedení, za hosty ve druhé třetině srovnal Rickard Rakell. Utkání dospělo do prodloužení, které rozhodl tvrdou ránou Jordan Oesterle. Dva body bere domácí Detroit.

62:11 Jordan OESTERLE - 2:1

62:11
    Detroit právě vstřelil branku!
    Domácí hokejisté vyhrávají tento zápas v prodloužení, svou první branku v sezoně dává JORDAN OESTERLE. Po vyhraném vhazování se dostal k puku a z mezikruží rozhoduje zápas. Asistence: Dylan Larkin.

61:55
    Jamie Drysdale se dostal do zakončení, ale minul branku.

61:42
    Nyní mají kotouč hostující hráči pod kontrolou.

61:16
    Tyler Bertuzzi měl dobrou pozici, ale brankáře nepřekonal. Následně neuspěl z dobré pozice ani Pius Suter.

60:45
    Moritz Seider čeká na vystřídání spoluhráčů. Hrají domácí.

60:27
    Cam Fowler vybojoval kotouč, ale neměl komu přihrát, a tak vrátil hru do svého obranného pásma.

60:01
    Prodloužení začalo, úvodní buly pro domácí.

60:01

Třetí třetina branku nepřinesla, a tak uvidíme prodloužení, které bude následovat za stavu 1:1.

60:00

59:46
    Ještě jedno buly v útočném pásmu Ducks.

59:14
    John Gibson kryje kotouč po domácí střele, Detroit vybojoval buly v útočném pásmu.

59:00
    Poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:42
    Tyler Bertuzzi dostal kotouč do útočného pásma, ale rychle o něj přišel.

58:08
    Sam Carrick se sice propracoval do útočného pásma, ale obrana si s jeho akcí poradila.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 20. Dylan Larkin (Zadina, G. Lindström), 63. Oesterle (Dylan Larkin) – 23. Rakell (Henrique)

Detroit Red Wings: Nedeljkovic (Greiss) – Oesterle, Seider, Leddy, G. Lindström, M. Staal (A), Hronek – Naměstnikov, Dylan Larkin (C), L. Raymond – Fabbri, P. Suter, Bertuzzi – Erne, M. Rasmussen, Zadina – Givani Smith, Veleno, Gagner.
    Trenér: Jeff Blashill

Anaheim Ducks: J. Gibson (Stolarz) – Fowler (A), Mahura, H. Lindholm, Drysdale, Benoit, Shattenkirk – Comtois, Getzlaf (C), T. Terry – Henrique, Zegras, Rakell – D. Grant, Lundeström, Silfverberg (A) – Deslauriers, Steel, S. Carrick.
    Trenér: Dallas Eakins

Rozhodčí: Lee, O'Donnell – Galloway, MacPherson

Diváci: 14 545