Slavia – Vrchlabí 3:2 (2:0 po s.n.) | Ústí n/L – Jihlava 5:1 (kon.) | Sokolov – Poruba 2011 4:3 (kon.)
Prostějov – Vsetín 4:5 (po pr.) | Havířov – Kadaň 5:0 (kont.) | Frýdek-M. – Šumperk 3:2 (kon.)
Benátky n/J – Kolín 4:5 (kon.) | Třebíč – Přerov 2:3 (1:2 po s.n.)
HC Frýdek-Místek
3:2 (2:1, 1:1, 0:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
Sobota 05.02.2022, 17:00 • Hala Polárka, Frýdek-Místek • Chance liga • 45. kolo

37:45
    Další početní výhoda pro rysi. Drtil nepříjemně narazil do Ciury. Polský bek si nejspíše odnese šrám z tohoto utkání.

33:57
    Další početní výhoda pro Slezan. Brankářské podražení odpyká Spratek.

26:51
    Pěnčík musel faulovat ujíždějícího Komorskeho. Odypká dvě minuty za podrážení.

21:59
    Hned na začátku druhé třetiny dostávají možnost přesilové hry Draci. Korím byl vyloučen na dvě minuty za podražení.

13:14
    Druhá přesilovka pro domácí. Exfrýdecký Hrachovský odpyká dvě minuty za podražení.

10:33
    Přesilovku si vyzkouší také Draci. Za nedovolené bránění je vyloučen Korím.

04:38
    První přesilovka pro Frýdek. Vyloučen je Drtil za držení protihráče.

Jakub Vaněček

Branky a nahrávky: 18. Komorski (Klimša, Lyszczarczyk), 20. Christov (Ogurcov), 29. Christov (David Bartoš, Klimša) – 16. D. Kindl, 35. Vachutka

HC Frýdek-Místek: Baroš (Foltán) – Zbořil, J. Michálek, Ogurcov, Korím, Ciura, Matyáš, J. Adámek – O. Šedivý (A), David Bartoš, Šlahař – Lyszczarczyk, Komorski, Klimša – Christov (C), Peterek, Martynek (A) – M. Hrubec, Čmiel, Ján Blaško.
    Trenér: Mojmír Trličík

DRACI PARS ŠUMPERK: Mokry (R. Běhula) – Pěnčík, Drtil (A), L. Rutar, Hrachovský, Dudycha, Řezáč – Vildumetz, D. Kindl (C), Žálčík (A) – Vachutka, Macuh, Šilhavý – A. Furch, Kohút, P. Kratochvíl – Antoníček, Spratek, Šuhaj – J. Horký.
    Trenér: Martin Janeček

Rozhodčí: Čech, Skopal – Měkýš, Gančarčík