Písek – Cheb 6:1 (kon.) | Val. Meziříčí – SHK Hodonín 4:1 (kon.) | Kopřivnice – Vel. Meziříčí 6:2 (kon.)
Hronov – Mostečtí Lvi 4:1 (kon.) | Letňany – Dvůr Králové n. L. 4:3 (kon.) | Klatovy – Příbram 1:2 (5:6 po s.n.)
Žďár n/S – Nový Jičín 5:4 (kon.) | Řisuty – Havlíčkův Brod 4:7 (kon.) | Kometa Brno B – Opava 6:1 (kon.)
Děčín – Nová Paka 2:5 (kon.) | Jablonec n/N – Bílina 7:4 (kon.) | Tábor – Kobra 7:2 (kon.)
HC ISMM Kopřivnice
6:2 (3:0, 3:1, 0:1)
HHK Velké Meziříčí
Sobota 05.02.2022, 17:00 • Zimní stadion Kopřivnice • 2. liga skupina Východ • 36. kolo

Góly a přihrávky

Rostislav Vaněk (2+1), Matěj Mach (0+1), Jakub Mach (1+1), Petr Seidler (0+1), Radim Štěpánek (1+0), Ondřej Sluštík (0+2), Filip Krzak (1+0), Miroslav Marek (0+1), Vojtěch Pindel (1+0), Marek Slavík (0+1)

Petr Slabý (1+0), Filip Střecha (0+1), Tomáš Střecha (1+0), Milan Strnad (0+1) (19:14:47)

Nejklidnější byla z pohledu šarvátek a vyloučení druhá třetina, v první rozhodčí rozdali 10 trestných minut, ve druhé pouze 6 a ve třetí poslali do kabin ve 43. minutě po bitce domácího Jiřího Pargáče a Tomáše Kochánka z Velkého Meziříčí. Kromě toho rozdali ještě další 4 trestné minuty.

Domácí navázali na výhru v Brně a vybojovali další cenné 3 body do tabulky a odskakují Velkému Meziříčí na rozdíl 3 bodů. Zároveň tak srovnali letošní vzájemnou bilanci utkání na 3:3.

59:47
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Hrůzek – 2 min., podrážení).

59:35
    Hosté ještě zkouší něco udělat s výsledkem utkání v útočném pásmu.

58:58
    Tomáš Střecha statečně bojoval o puk v útočném pásmu, nakonec jej ale nepřesnou přihrávkou vyhodil až do vlastního obranného pásma.

Velké Meziříčí vstřelilo branku!
    Napoprvé ještě trefil brankářovu výstroj, napodruhé po přihrávce Milana Strnada už TOMÁŠ STŘECHA střelou otřenou o tyč prostřelil brankáře domácích a koriguje tak skóre na 2:6. Asistence: Strnad.

54:38
    Po přihrávce zpoza brány střílel Filip Střecha, ale Kubáňova lapačka si našla i tuto střelu.

54:21
    Hráči bojují o puk v útočném pásmu hostů.

53:33
    Miroslav Marek dokázal obehrát 2 útočníky v obranném pásmu, ale nakonec stejně Kopřivnice o puk přišla.

53:10
    Střela Dominika Suchého byla tečována a letěla do horních řad kopřivnického stadionu.

52:53
    Domácí se snaží napadat až v útočném pásmu.

52:02
    Vojtěch Pindel se snažil najít někoho ze spoluhráčů zadovkou mířící před bránu, ale puk skončil u hráčů velkého Meziříčí.

Bořek Vajda

Branky a nahrávky: 15. Vaněk (M.Mach), 17. J.Mach (Seidler), 18. Štěpánek (Sluštík), 26. Krzak (Marek, J.Mach), 35. Pindel (Slavík, Vaněk), 37. Vaněk (Sluštík) – 32. Slabý (Střecha), 56. T.Střecha (Strnad)

HC ISMM Kopřivnice: Kubáň (Kučera) – Štěpánek, Slavík, Mituchovič, Hrůzek, Krzak, Marek (A), Fojtík T. – Mach J. (C), INdrst, Sluštík (A), Pindel, Seidler, Mach M., Suchý, Fojtík F., Gola, Vaněk, Pargáč
    Trenér: Jaroslav Kofroň

HHK Velké Meziříčí: Juda (Štourač) – Slabý, Ambrož (C), Burian, Báňa, Kochánek, Vlašín, Hort – Strnad, Střecha T., Střecha F., Maštera, Malec, Křenek (A), BArák, Paták, Doležal, Rozmarín
    Trenér: Lukáš Paták

Rozhodčí: Blaha – Bezděk, Novotný