Mladá Boleslav B – Králův Dvůr 6:5 (po pr.)
BK Mladá Boleslav B
6:5 (1:2, 3:3, 1:0 - 1:0)
HK Králův Dvůr
Sobota 05.02.2022, 18:00 • ŠKOENERGO aréna - malá hala • Krajská liga: Středočeský kraj • 20. kolo

Bruslaři si užili na ledě děkovačku a nyní odcházejí do kabin. Malá hala se mezitím vyprazdňuje. Z Mladé Boleslavi je to vše, přeji dobrý večer a těším se u hokeje opět v pondělí. (20:14:56)

Šťastný závěr pro svěřence Milana Ficka staršího a Jiřího Klikara. Mužstvu se podařilo prodloužení a v utkání sice ani jedno nevedlo, úspěch v nastavovaném čase však boleslavskému B týmu zaručil velmi důležitý dvoubodový zisk.

62:22
    Mladá Boleslav B právě vstřelila branku!
    Boleslavští svůj tlak využívají a v utkání vítězí. Po tlaku v brankovišti ze skrumáže doklepl puk za překonaného Krejčího MICHAL MAREŠ. Asistence: Jakub Hruška.

62:04
    Mladá Boleslav je nadále aktivní, jenže její střely jsou nepřesné.

61:24
    Střelu, která mířila od pravého mantinelu, chytil Jiří Krejčí lapačkou.

61:09
    Mašek chytil puk lapačkou a přerušil hru. Odteď bude prodloužení pokračovat hrou tři na tři.

60:48
    Nyní se hraje čtyři na čtyři, vyloučený hráč je na ledě.

60:14
    Hraje se čtyři na tři, puk mají na hokejkách zatím domácí.

60:01

60 minut hrací doby nerozhodlo, záhy bude utkání pokračovat prodloužením.

60:00

59:43
    Tvrdá střela v podání Jana Kadeřábka od modré čáry se zastavila o brankářův beton.

59:16
    Bruslaři zatím střílejí mimo branku, čas se neúprosně krátí.

58:48
    Jedinečná šance pro domácí, aby rozhodli. Dvě minuty za podrážení dostal Jaroslav Miška (KDV).

58:30
    Po střele od modré ze strany Bruslařů přišla ještě dorážka, jenže Jiří Krejčí v situaci obstál a neinkasoval.

57:56

57:30
    Hostům zatím přesilovka nejde, puk mají častěji na hokejkách Bruslaři.

57:01
    Domácí se zlobí kvůli sporné situaci ve středním pásmu, kterou však rozhodčí neodpískal. Na hlavního sudího Hrčku tak pořvávají jak boleslavští trenéři, tak vyloučený Mareš.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 6. Hruška (Kadeřábek), 23. Mareš (Kaulfus), 33. Milan Ficek (Kadeřábek, Ďurač), 40. Vondrlík (Moucha), 48. Milan Ficek (Mareš), 63. Mareš (Hruška) – 3. Krásl (Pánek), 20. Piovarči (Kulich), 26. Krásl (Veselý, Brém), 34. Šnaidauf (Gebhart), 40. Piovarči (Březina)

BK Mladá Boleslav B: Mašek – Kadeřábek, Bartoš, T. Moravec, Málek, Zvolenský, Kaulfus, Dinga – Hruška, Tregl, Čermák, Ďurač, Moucha, Mareš (A), Milan Ficek, Kadeřábek (C), Vondrlík, Rovný
    HK Králův Dvůr: Krejčí (Černý) – Novotný, Žáček, Kulich, Veselý (A) – Březina, Petrus, Pánek (C), Miška, Piovarči, Brém (A), Gebhart, Šnaidauf, Krásl, Veber

Rozhodčí: Hrčka – Vlasjuk, Karli