Znojmo – Innsbruck 3:2 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
HC TWK Innsbruck
Sobota 05.02.2022, 17:30 • Nevoga aréna • bet-at-home ICE Hockey League • 46. kolo

Konec zápasu. (19:43:56)

58:33
    Hosté to zkusí při hře bez brankáře.

Oddechový čas pro hosty.

58:33
    Vyloučení v týmu Tesla Orli Znojmo (Sedlák – 2 min., sekání).

57:51

57:21
    Znojmo se nastěhovalo do útočné třetiny, kde se bude snažit dovést utkání do vítězného konce.

55:45
    Vyloučení v týmu HC TWK Innsbruck (Ulmer – 2 min., příliš mnoho hráčů na ledě).

54:31
    Vyloučení v týmu Tesla Orli Znojmo (Luciani – 2 min., zdržování hry / posunutá branka).

53:08
    Orli právě vstřelili branku!
    Nejproduktivnější obránce Orlů RYAN CULKIN posílá svůj tým do vedení a potvrzuje, že se Znojmu v přesilovkách velmi daří. Kanadský obránce si nabruslil do prostoru mezi kruhy a prudkou střelou nad vyrážečku McColluma nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci.
    Asistence: Prokeš, Zubov

52:04
    Vyloučení v týmu HC TWK Innsbruck (Magwood – 2 min., sekání).

51:27
    Poslední minuty patří jednoznačně hostům, kteří se usídlili v útočné třetině a Kantor má plné ruce práce.

50:31

49:52
    Velká příležitost při přesilové hře žraloků zůstává nevyužita. McGauley to zkoušel od pravého mantinelu, Kantor se ale stihl včas přesunout a utěsnit prostor u své tyče.

48:28
    Vyloučení v týmu Tesla Orli Znojmo (Ahl – 2 min., podrážení).

48:10
    Huntebrinker to zkoušel tvrdě ihned po vhazování, Kantor však dobře zasáhl ramenem a skóre se nemění.

47:03
    Zubov teď z hloubi vlastní třetiny nahodil kotouč do útočné třetiny, kde jej dojel a následně tvrdě vypálil Filip Ahl. McCollum se ale překvapit nenechal.

46:32
    Třetí třetina se prozatím nese ve znamení velkého počtu osobních soubojů. Práci ale mají i brankáři, a to na obou stranách. Momentálně je obraz hry zcela vyrovnaný.

45:06
    Zubovovi se nadvakrát nepovedla rozehrávka, přímé ohrožení brány Pavla Kantora z toho ale nebylo.

Marek Hruška

Mateo

Branky a nahrávky: 10. Ahl (Sedlák), 31. Prokeš (Zubov), 54. Culkin (Prokeš, Zubov) – 6. Dostie (Lattner, Huntebrinker), 38. Borque (Leavens)

HC LERAM Orli Znojmo: Kantor (Groh) – Culkin, Sedlák, Bartko, Hrabal, Younan, Stránský – Neumann, Brittain, Matuš, Luciani, Prokeš, Gorčík, Immo, Zubov, Ahl, Kvasnica, Kőver.
    Trenér: O´Keefe

HC TWK Innsbruck: McCollum (Swette) – Messner, Bourque, Lattner, Betker, Bořuta, Jakubitzka – Leavens, McGauley, Feldner, Bar, Huntebrinker, Dostie, Ulmer, Magwood, Paulweber, Mader, Lupinski, Ludin.
    Trenér: Hanlon

Rozhodčí: Piragic, Zrnic – Jedlička, Dormis.