Tým ROV – Švýcarsko 1:0 (kon.) | Česko – Dánsko 1:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
HC Škoda Plzeň
Středa 09.02.2022, 17:45 • KV Arena • Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • Skupina A

Ode mne je to pro dnešní den vše, přeji pěkný zbytek večera a budu se těšit u dalšího přenosu. (19:45:32)

V závěrečné třetině jsme viděli několik přesilových her a rovnou dvě branky. Nejdříve se po sólu trefil v čase 48:13 PETR PAVELEC. Poslední dnešní gól nakonec zajistil TOBIÁŠ PASTOR, a to v čase 53:35. Plzeňští se naopak nedostali ani do větších šancí, které by mohly skončit gólově.

59:38
    Hostům už se ani nedaří projít do třetiny. Ke konci zápasu si bere na hole puk Energie a už v klidu dohraje třetinu.

59:14
    Ebenstreit předvedl skvělý zákrok a drží stále čisté konto.

58:14
    Mazanec dojel puk, který byl tečovaný do jeho útočné třetiny a z rohu kluziště hledal své spoluhráče v mezikruží. Tam ale nikdo nebyl a Energie si kotouč vzala na své hole.

57:29
    Nyní Ebenstreit opět nerozehrál ideálně a nechal chvíli odkrytou klec, toho ale plzeňští nevyužili.

56:54
    Eichler zachytil puk ve středovém kruhu a může začít s útokem.

56:12
    Oba týmy hrají v plném počtu.

55:58
    Šmíd tečoval nahození od Kočího, ale poté puk ztratil a kotouč si tak berou hosté.

55:05
    Makovec se řítil s Buzekem na gólmana domácích a pokoušel se o nahození, které ale nedosáhlo cíle a skončilo až v rohu kluziště.

54:42
    Nabito od Antona dostal Handl, který se rozhodl vyslat na Maříka dělovku, se kterou si maskovaný muž bez problémů poradil.

54:12
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Smýkal – 2 min., hrubost).

54:12
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Kučera – 2 min., hrubost).

54:12
    Nyní nastala menší strkanice před brankou Ebenstreita, ze které nakonec budou dva tresty a hrát se bude v situaci 4 na 4.

53:35
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!

Nepřesná rozehrávka nastala i na druhé straně, k puku se dostali domácí. Útok založil až ze středního pásma Zdeněk Šmíd, který nahrál TOBIÁŠOVI PASTOROVI, který si objel obranu, nabruslil před Maříka a prostřelil betony.

52:53
    Ebenstreit chtěl teď vyhodit, ale puk se dostal jen k jednomu z jeho protihráčů.

51:59
    Adámek se Csabim jeli sami na brankáře, druhý jmenovaný si vzal střelu na sebe, ale trefil se přímo do Maříkovy lapačky.

51:35
    Pastor projel obranou až před Maříka, odkud hledal spoluhráče, ale marně.

Robert Vosika

Branky a nahrávky: 19. Adámek (Csabi), 39. Csabi (Mähler, Adámek), 49. Pavelec (Pastor), 54. Pastor (Šmíd)

HC Energie Karlovy Vary: Ebenstreit (Psohlavec) – Kočí (A), Kubíček, Anton, Mähler, Postl, Smykal – Mikeš, Adámek, Csabi (C), Pavelec, Šmíd, Handl, Váňa M. (A), Pastor, Váňa V.
    Trenér: Martin Gombár

HC Škoda Plzeň: Mařík (Jansa) – Lučan (A), Hromádka, Eichler, Jiříček, Buzek (A), Prošek – Hořejší (C), Mazanec, Benák, Reiser, Řehoř, Makovec, Titlbach, Kučera, Pittr, Beran, Bílek
    Trenér: Petr Kořínek

Rozhodčí: Žižka – Belko, Baxa