Boca Juniors Krupka – Kladno 7:2 (kon.)
Boca Juniors Krupka
7:2 (0:1)
FK Kladno
Středa 09.02.2022, 20:00 • SH Krupka, U stadionu 626 • 2. Futsal liga západ • 15. kolo

Je dobojováno utkání mělo všechno co mělo mít, krásné branky zasloužené osobní tresty a samozřejmě vítěze, kterým je Boca Juniors Krupka

Hostující celek minimálně první poločas dost zajímavě trápil domácí družstvo a zaslouženě vedl po poločase 1:0.

Ve druhém poločase režírovala obrat brazilská samba a utkání tak končí rozdílem šesti branek.

To je od nás dnes z haly v Krupce všechno a budeme se těšit na další onlaj krásný večer všem (21:40:51)

37:54
    Úplně zbytečné chování Veselého, kdy velkou ranou udeřil do konstrukce své branky za to vidí 2. ŽK a je oprávněně vyloučen

37:54
    Za vražení vidí žlutou kartu prozatím dobře chytající Veselý

37:54
    akce končí brankou, ale končí to také nevhodným chováním hostů gólově se prosazuje FRADICK

34:44
    Zajímavá akce končí na tyči a následně v brance kdy Taverna zakončil, ale byla posunuta branka dříve než míč skončil v brance. Rozehrávat bude Kladno

34:08
    Oddechový čas pro hosty.

33:51
    Domácí jsou zatím v herní pohodě a drží převážně míč na svých futsalkách

32:58
    Domácí Caio palí a hostující brankář Veselý vytahuje bravurní zákrok !!! Na svůj věk se Veselý v brance opravdu ukazuje v dobrém světle.

32:20
    Vypadá, že nervozita z domácího týmu spadla a konečně se daří to co se v prvním poločase nedařilo.

31:09
    po asistenci Taverny se konečně prosazuje CAIO

29:59
    Před lavičkou domácích zbytečně fauluje Victor pronikajícího soupeře za což obdržel žlutou kartu.

Boca Juniors

Branky: 28. Victor (Fradick), 29. Freitas, 32. Caio (Taverna), 36. Freitas (Sidor), 38. Fradick (Freitas), 40. Cibrik (Caio), 40. Fradick – 8. Freitas (vla.)

Karty:   12. Fradick (BJU), 30. Victor (BJU), 38. Caio (BJU) – 19. Řehák (KLA), 19. Bejbl (KLA), 26. Farkaš (KLA), 38. Veselý (KLA)   38. Veselý (KLA)

Boca Juniors Krupka: Soukup – Taverna, Memeti, Salák, Cibrik, Gansukh, Victor (C), Caio, Freitas, Fradick, Sidor, Džudža (NB),
    Trenér: Taverna Rodrigo

FK Kladno: Veselý – Jiránek, Farkaš, Čurda, Bejbl, Řehák, Šnídl (C), Zieber
    Trenér: Veselý Jiří

Rozhodčí: Nagy, Čurda – delegát: Hanzlík