Písek – Kobra 5:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Vel. Meziříčí 5:3 (kon.) | Kopřivnice – SHK Hodonín 8:1 (kon.)
Letňany – Nová Paka 8:3 (kon.) | Hronov – Bílina 7:0 (kon.) | Klatovy – Havlíčkův Brod 5:4 (kon.)
Žďár n/S – Opava 1:7 (kon.) | Řisuty – Příbram 3:8 (kon.) | Nový Jičín – Kometa Brno B 0:1 (kon.)
Děčín – Dvůr Králové n. L. 2:12 (kon.) | Jablonec n/N – Mostečtí Lvi 2:5 (kon.) | Tábor – Cheb 7:3 (kon.)
HC Klatovy
5:4 (1:3, 3:0, 1:1)
BK Havlíčkův Brod
Sobota 12.02.2022, 17:302. liga skupina Jih (ČR) • 38. kolo

Konec zápasu. (19:47:34)

56:44
    Vyloučení v týmu SHC Klatovy (Brtník – 2 min., vysoká hůl).

56:21
    Klatovy právě vstřelily branku!
    Podívejme se na to! Klatovy obrací utkání ve svůj prospěch a jsou blízko třem bodům. Autorem branky je DAVID ROUBAL. Asistence: Jan Heřman, Vojtěch Tulačka.

54:31
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Třetina – 2 min., sekání).

50:35
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Bulín – 2 min., podrážení).

48:50
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Ludvík – 2 min., hákování).

42:54
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Autorem vyrovnávací branky je LUBOŠ VOŘÍŠEK. Asistence: Roman Čermák.

40:38
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Čermák – 2 min., zdržování hry / posunutá branka).

40:01

40:00

35:23
    Vyloučení v týmu SHC Klatovy (Roubal – 2 min., nedovolené bránění).

29:59
    A máme tu branku, která otačí skóre utkání. Autorem trefy je VOJTĚCH TULAČKA. Bez asistence.

29:45
    A máme tu dokonce srovnání ze strany domácího týmu! Ten vyrovnal dokonce tříbrankový náskok hostů. JAKUB PROCHÁZKA se trefil a posílá zápas do nerozhodného stavu. Bez asistence.

24:05
    Autorem druhé branky domácího celku je FILIP KOVAŘÍK. Asistence: Dominik Houdek, Josef Roubal.

20:01

20:00

17:50
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Třetina – 2 min., hákování).

17:16
    A máme tu první branku domácího celku! DAVID ROUBAL se stává prvním střelcem Klatov. Asistence: Vojtěch Tulačka, Jakub Sysel.

11:28
    A Miroslav Třetina proměnil nařízený nájezd v branku. Po necelých dvanácti minutách tedy Havlíčkův Brod vede již o tři přesné zásahy!

Adam Pavlíček

Branky a nahrávky: 18. Roubal (Tulačka, Sysel), 25. Kovařík (Houdek, Roubal), 30. Procházka, 30. Tulačka, 57. Roubal (Heřman, Tulačka) – 1. Čermák (Mlynář, Voříšek), 5. Voříšek (Čermák, Třetina), 12. Třetina (TS), 43. Voříšek (Čermák)

HC Klatovy: Polívka (Brtník Jiří) – Sysel, Brtník Jan, Houdek, Kovářík, Vajner, Walter – Kaiser, Uhlík, Roubal J. – Kolda, Eret, Tulačka – Heřman, Roubal D., Matoušek – Procházka, Kosnar, Beránek
    Trenér: Michal Straka

BK Havlíčkův Brod: Chaloupek (Nedvěd) – Benák, Dvořák, Kliment, Kabelka, Nepokoj, Krejčí, Čermák – Voříšek, Holenda, Vacík – Čejka, Bulín, Mlynář – Tecl, Ludvík, Třetina
    Trenér: Richard Cachnín

Rozhodčí: Pastier – Rubáš, Baxa