Jihlava – Havířov 3:2 (3:0 po s.n.) | Vsetín – Ústí n/L 5:1 (kon.) | Poruba 2011 – Prostějov 2:0 (kon.)
Litoměřice – Slavia 0:2 (kon.) | Šumperk – Benátky n/J 3:1 (kon.) | Kadaň – Frýdek-M. 0:5 (kont.)
Přerov – Sokolov 3:0 (kon.) | Vrchlabí – Třebíč 5:2 (kon.)

Přerov právě vstřelil branku!
    O dnešním vítězi je rozhodnuto! Přerovští hráči se zmocnili ve vlastní třetině kotouče, který vyvezli až na dostřel prázdné branky a do ní si připisuje druhou trefu v zápase JAN SÜSS! Bez asistence.
    52:06 Jan SÜSS - 2:0

52:06
    Nyní ale nejproduktivnější Zubr JAN SÜSS svou chybu napravil! Jan Pohl totiž nedokázali vyhodit puk ven z obranné třetiny a naopak vyrobil hrubou chybu, kterou věnoval Süssovi dostatek prostoru v rozhozené obraně soupeře. Dal si načas a zamířil přesně do šibenice! Výstavní střela mladého tahouna domácího útoku! Bez asistence.
    44:14 Tomáš ŠOUSTAL - 1:0

44:14
    Zubři rychle využívají přesilovou hru a po 44 minutách hry otevírají skóre zápasu! Klíčové pro ně bylo vyhrané buly a následné udržení modré čáry Hrdinkou. Po chvíli zapojil Süss do souhry Černého, kterému se odkryla branka, trefil však pouze sokolovského obránce. Poblíž byl ale pohotový TOMÁŠ ŠOUSTAL, který rychle zametl kotouč do Beranovy klece! Asistence: Robert Černý, Jan Süss.

Daniel Doležal

Branky a nahrávky: 45. T. Šoustal (R. Černý, Süss), 53. Süss, 60. Süss

HC ZUBR Přerov: Klimeš (Petrásek) – Kubeš, Kudělka, R. Černý, Hrdinka, Ševčík, Krisl (C), Dluhoš – Jakub Svoboda, M. Kratochvil, Jan Svoboda – T. Šoustal, Süss, Goiš – T. Doležal (A), Pechanec, Herman – Matěj Svoboda, F. Dvořák, Tadeáš Král.
    HC Baník Sokolov: A. Beran (Cichoň) – Klejna, J. Novák, J. Pohl, Kadeřávek, Vodička, A. Rulík, Seemann – Jurčík (A), Kverka (A), Tomi – Vracovský, T. Rohan (C), Prošek – T. Jandus, Vrhel, J. Konečný – V. Bílek, Hašek, M. Sloboda.

Rozhodčí: Wagner, Jaroš – Kleprlík, Vašíček