Jihlava – Havířov 3:2 (3:0 po s.n.) | Vsetín – Ústí n/L 5:1 (kon.) | Poruba 2011 – Prostějov 2:0 (kon.)
Litoměřice – Slavia 0:2 (kon.) | Šumperk – Benátky n/J 3:1 (kon.) | Kadaň – Frýdek-M. 0:5 (kont.)
Přerov – Sokolov 3:0 (kon.) | Vrchlabí – Třebíč 5:2 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
HC Slavia Praha
Středa 16.02.2022, 17:30 • Kalich Arena, Litoměřice • Chance liga • 46. kolo

To je odsud z Kalich Areny vše a u dalších přenosů na shledanou. (20:03:09)

Je konec! Sešívaní vítězí v dnešním zápase 2:0. Stadion si tak připisuje třetí prohru v řadě a už 180 minut nevstřelil gól. Utkání nebylo pro diváka příliš oku lahodící. Vítěznou brankou vstřelil v jedenácté minutě Robin Všetečka.

59:25
    Šteiner zblokoval střelu Holého a hosté vyhazují.

58:25
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Filip Vlček – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu).

58:21
    Na ledě zůstal ležet Havel, který po chvíli odjíždí na střídačku a vhazovat se bude ve středním pásmu. Stadion to už více jak tři minuty zkouší v šesti a zatím neúspěšně.

57:39
    Sešívaní už jsou v plném počtu a proto se píská zakázané uvolnění.

57:12
    Znovu vystřelil Holý a z levého kruhu orazítkoval pravou tyč.

56:38
    Střela Holého prolétla vedle branky.

55:35
    Stadion to zkouší v šesti!

55:28
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Tadeáš Hejda – 2 min., hrubost).
    53:14 Lukáš ŽEJDL - 0:2

53:14
    Slavia právě vstřelila branku!
    Tento gól už ale platí a Sešívaní vedou o dva góly! Krejčí vystřelil od modré a odraženého puku se zmocnil na hranici brankoviště Poletín, který našel u pravé tyče LUKÁŠE ŽEJDLA, jenž doklepl puk do prázdné branky. Asistence: Michal Poletin a Daniel Krejčí.

52:22
    Po kontrole videozáznamu rozhodčí gól neuznávají kvůli úmyslnému kopnutí!

52:22
    Slavia vstřelila gól, ale vypadalo to na zásah bruslí a rozhodčí se jdou podívat na video!

52:09
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Jaroslav Kracík – 2 min., podrážení).

51:31

51:28
    Stadion už více jak 150 minut nedal gól a tato nelichotivá série bude pokračovat i po této přesilové hře.

50:40
    Hauser nabízel puk před branku na Válka, ale přihrávka byla zblokovaná.

Filip Hulín

Branky a nahrávky: 11. R. Všetečka (Mikuláš Hovorka, Barák), 54. Žejdl (Poletín, Daniel Krejčí)

HC Stadion Litoměřice: Tomáš Král (Sklíba) – P. Marcel, Martin Böhm, Výtisk (C), J. Holý, Jebavý, Klikorka, Černohorský – Válek, R. Přikryl, O. Procházka – J. Jícha, Kracík, Martin Procházka – Hauser, Berka, Sihvonen – Křehlík, Rouha, D. Soukup.
    Trenér: David Bruk

HC Slavia Praha: M. Michajlov (M. Holík) – Daniel Krejčí, Hejda, Barák, Mikuláš Hovorka, Zelingr, R. Havel – P. Kafka, T. Knotek, Kern – J. Doležal, Poletín (C), M. Ondráček – P. Machač, Žejdl, Kružík – R. Všetečka, Vlček, Šteiner – Jaroslav Brož.
    Trenér: Jiří Veber

Rozhodčí: Zubzanda, Kostourek – Horažďovský, Hnát