Cheb – Kobra 2:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – Písek 6:4 (kon.) | Val. Meziříčí – Kopřivnice 1:4 (kon.)
SHK Hodonín – Kometa Brno B 2:1 (kon.) | Vel. Meziříčí – Žďár n/S 4:3 (kon.) | Děčín – Letňany 3:7 (kon.)
Mostečtí Lvi – Bílina 14:3 (kon.) | Nová Paka – Hronov 5:1 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Jablonec n/N 6:4 (kon.)
Příbram – Tábor 8:3 (kon.) | Opava – Nový Jičín 3:4 (po pr.) | Řisuty – Klatovy 4:2 (kon.)
HC Baník Příbram
8:3 (2:0, 1:1, 5:2)
HC Tábor
Středa 16.02.2022, 18:30 • ZS Příbram • 2. liga skupina Jih (ČR) • 39. kolo

Utkání bylo vyrovnané až do čtyřicátéčtvrté minuty, kdy byl stav utkání 3:2! Následně přišel obrovský kolaps Tábora, který vyústil v nečekaný debakl 8:3 ve prospěch druhé Příbrami. Utkání dnes individuálně nejvíce vyšlo Petru Josefusovi (1+4) a Miroslavu Rohlíkovi (2+2) (oba Příbram) a na straně Tábora to byl Lukáš Endál (1+2). (20:47:01)

59:24
    Tábor právě vstřelil branku!
    Autorem branky je LUKÁŠ ENDÁL – 8:3! Asistence: Josef Hasman a Milan Dančišin.

56:39
    Příbram právě vstřelila branku!
    Autorem branky v přesilové hře je MIROSLAV ROHLÍK – 8:2! Asistence: Petr Josefus a Robin Malý.

55:45
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Dominik Havelka – 2 min., držení).

48:01
    Střídání v týmu Hockey Club Tábor: ze hřiště odchází Kristián Kolář, přichází Tadeáš Dvořák.

48:01
    Autorem branky v přesilové hře je ROBIN MALÝ – 7:2! Asistence: Petr Josefus a Josef Saňa.

47:43
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Tomáš Hajič – 2 min., nedovolené bránění).

46:06
    Autorem branky je ZDENÉK KUTLÁK – 6:2! Asistence: Miroslav Rohlík a Petr Josefus.

45:06
    Autorem branky je LADISLAV GENGEL – 5:2! Asistence: Daniel Seniov.

44:10
    Autorem branky je ZDENĚK KUTLÁK – 4:2! Asistence: Ondřej Havlín a Jan Tlačil.

43:40
    Autorem branky v přesilové hry je PATRIK ZAYML – 3:2! Asistence: Radek Seidl a Lukáš Endál.

43:17
    Vyloučení v týmu HC Baník Příbram (Tomáš Furch – 2 min., krosček).

40:01

Druhá třetina skončila nerozhodně 1:1, což značí vedení Příbrami po čtyřiceti minutách 3:1!

40:00

37:30

35:30
    Vyloučení v týmu HC Baník Příbram (Jaroslav Chlouba – 2 min., podrážení).

34:14
    Vyloučení v týmu HC Baník Příbram (Jan Tlačil – 2 min., podrážení).

Rostislav Králik

Branky a nahrávky: 7. Rohlík (Josefus, Saňa), 19. Josefus (Rohlík, Malý), 24. Gengel (Zdeněk), 45. Kutlák (Havlín, Tlačil), 46. Gengel (Seniov), 47. Kutlák (Rohlík, Josefus), 49. Malý (Josefus, Saňa), 57. Rohlík (Josefus, Malý) – 28. Hasman (Hajič, Endál), 44. Zayml (Seidl, Endál), 60. Endál (Hasman, Dančišin)

HC Baník Příbram: Šorf (Jiroušek) – Kutlák, Vinš, Hlaváček, Havlín, Malý, Jelínek, Zdeněk, Saňa – Gengel, Tlačil, Panna (A), Furch, Pinkas, Chlouba, Bečvář, Rohlík (A), Kraus, Josefus (C), Svoboda, Seniov.
    Trenér: Pavel Marek

HC Tábor: Kolář (od 49. min. Dvořák) – Havelka, Pařízek, Kříž, Černý (A), Hajič, Hubata, Radoš – Prášek, Zayml, Zíb, Endál (A), Hasman, Matiášek, Dančišin, Seidl (C), Chocholoušek.
    Trenér: Arpád Györi

Rozhodčí: Glanc – Gregar, Hlinka