Jihlava – Benátky n/J 7:4 (kon.) | Vsetín – Frýdek-M. 3:0 (kon.) | Poruba 2011 – Havířov 4:2 (kon.)
Litoměřice – Sokolov 6:4 (kon.) | Kadaň – Kolín 0:5 (kont.) | Přerov – Ústí n/L 5:2 (kon.)
Vrchlabí – Prostějov 4:2 (kon.) | Slavia – Třebíč 2:0 (kon.)

Slavia právě vstřelila branku!
    Tři minuty před koncem navyšují domácí své vedení! TOMÁŠ KNOTEK se s pukem z rohu dostal až mezi kruhy, odkud vypálil přesně k levé tyči! Asistence: Petr Kafka a Robin Všetečka.
    37:03 Lukáš ŽEJDL - 1:0

37:03
    Téměř osmatřicet minut jsme čekali na úvodní trefu zápasu! Tu nakonec obstaral LUKÁŠ ŽEJDL, který si vzal puk v obranném pásmu a po samostatné akci i povedené stahovačce vypálil přesně pod horní tyčku! Bez asistence.