Písek – Řisuty 7:4 (kon.) | Cheb – Příbram 5:0 (kont.) | Havlíčkův Brod – Kobra 2:5 (kon.)
Opava – Vel. Meziříčí 2:1 (kon.) | Kopřivnice – Žďár n/S 3:2 (3:1 po s.n.) | SHK Hodonín – Nový Jičín 3:4 (po pr.)
Hronov – Děčín 10:3 (kon.) | Letňany – Jablonec n/N 8:0 (kon.) | Nová Paka – Bílina 9:2 (kon.)
Klatovy – Tábor 3:2 (kon.) | Mostečtí Lvi – Dvůr Králové n. L. 2:4 (kon.)
BK Nová Paka
9:2 (3:0, 1:0, 5:2)
HC Draci Bílina
Sobota 26.02.2022, 17:00 • ZS Nová Paka • 2. liga skupina Sever (ČR) • 42. kolo

Konec zápasu. (19:01:41)

59:24
    Nová Paka vstřelila branku! Autorem branky je PARSHAKOV. Asistence: Nezbeda, Suvorov

Půl minuty před koncem 3. třetiny domácí přidávají ještě další branku a upravili tak stav na 9:2.

57:00
    Hosté se i nadále snaží přidat další góly a derou se do útočného pásma.

53:18
    Draci právě vstřelili branku!
    Autorem branky je UHER. Asistence: Kubinčák a Zdeněk.
    Hosté přidávají druhou branku a upravují stav zápasu opět na rozdíl šesti branek.

52:54
    Střelu Suvorova od modré kryje Štěpka.

50:15
    Nová Paka vstřelila branku!
    Autorem branky je NEZBEDA. Asistence: Foerster, Suvorov.

49:43
    Puk končí mimo hřiště po vyhození hostujícího obránce. Vhazování před Štěpkou.

49:10
    Zákrok domácího brankáře přerušuje hru. Vhazování před Kundríkem.

46:50
    Nová Paka vstřelila branku! Autorem branky je HNIK. Asistence: Leder, Krsek.

Další akce domácích však už gólem končí. Díky střele Františka Hnika si domácí rychle berou šestigólový náskok zpět.

46:27
    Do velké šance se na druhé straně dostal domácí Krsek, ale backhandový blafák si hostující golman pohlídal.

46:07
    Autorem branky je ZDENĚK. Asistence: Nerad a Kubinčák.

44:55
    Autorem branky je NEZBEDA. Asistence: Parshakov, Iakhanov.

44:02

43:37
    Po střele Ledera končí puk v ochranné síti.

42:30
    Do šance se dostal domácí Popov, ale Štěpka výborným zákrokem puk vykopl do rohu.

42:02
    Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Rubleu – 2 min. hákování).

41:17
    Autorem branky je NEZBEDA. Asistence: Krsek, Popov.
    Nezbeda zvyšuje hned ze začátku 3. třetiny už na 5:0.

40:28
    Domácí v plném počtu. Domácí ubránili i další oslabení.

40:01
    Střídání v týmu BK Nová Paka: ze hřiště odchází Ševců, přichází Kundrík.

TT

Branky a nahrávky: 5. Foerster (Nezbeda, Leder), 10. Foerster (Nezbeda), 18. Hnik, 39. Iakhanov (Hnik, Krsek), 42. Nezbeda (Krsek, Popov), 45. Nezbeda (Parshakov, Iakhanov), 47. Hnik (Leder, Krsek), 51. Nezbeda (Foerster, Suvorov), 60. Parshakov (Nezbeda, Suvorov) – 47. Zdeněk (Nerad, Kubinčák), 54. Uher (Kubinčák, Zdeněk)

BK Nová Paka: 96 Ševců, 2 Kundrík, 11 Jonáš, 9 Leder, 47 Šípek, 10 Suvorov, 16 Eklund, 86 Kotyza, 4 Iakhanov, 66 Poppel, 88 Foerster, 27 Parshakov, 26 Najman, 21 Malík, 61 Popov, 15 Dlask, 78 Krsek, 19 Nezbeda, 12 Hnik
    Trenér: Aleš Pulpán

HC Draci Bílina: 33 Mikhailov, 2 Štěpka, 51 Rubleu, 66 Urban, 24 Delmarche, 64 Nerad, 96 Šefl, 16 Druxa, 92 Kubinčák, 37 Romanov, 15 Konášek, 23 Zdeněk, 22 Kolíček, 71 Mašek, 12 Fábry, 93 Uher
    Trenér: Tomáš Mareš

Rozhodčí: Tomáš Mejzlík – Jakub Všetečka, Tomáš Jiruška