Ottawa – Montreal 1:2 (kon.) | Detroit – Toronto 7:10 (kon.) | Nashville – Tampa 2:3 (kon.)
Vegas – Colorado 2:3 (kon.) | San Jose – Boston 1:3 (kon.) | Calgary – Minnesota 7:3 (kon.)
Los Angeles – NY Islanders 5:2 (kon.) | Carolina – Edmonton 2:1 (kon.) | Dallas – Buffalo 4:2 (kon.)
Chicago – St. Louis 0:4 (kon.) | Arizona – Winnipeg 3:5 (kon.)

3. J. T. Compher (COL) – 1+0 (06:43:46)

Snadno vyhrává Colorado tento zápas. Vegas totálně nezvládlo třetí třetinu, ve které ze tří střel dostalo dva góly. Vegas hraje v poslední době velmi špatně a pokud chce postoupit do play-off, musí zlepšit hru. Rozhodující branku zaznamenal Nathan MacKinnon.

59:23
    Darcy Kuemper si v pohodě poradil se střelou, kterou vyslal Alex Pietrangelo. Žádná teč před brankou, snadná práce pro brankáře.

59:14
    Buly pro domácí.

59:14
    Oddechový čas pro domácí.

59:14
    Zakázané uvolnění, poslední šance pro domácí se zápasem něco udělat. Colorado drží v pohodě vybudované vedení.

59:00
    Poslední minuta.

58:24
    Zach Whitecloud dobruslil puk, vlastní branka to není.

58:14
    Vegas hraje v šesti.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:40
    Valerij Ničuškin měl další velkou šanci, ale jeho rána byla zblokovaná. Obrana Vegas si následně poradila.

57:05
    Colorado hraje takticky velmi dobře a drží náskok. Naopak domácím nevychází vůbec nic ve třetí části.

57:03
    William Carrier minul branku, následně se strhla potyčka před brankou Colorada.

56:40
    Domácí hokejisté prohrávají o jednu branku, snaží se hrát aktivně, ale ve třetí třetině jim nevychází vůbec nic.

55:37
    Hosté se v pohodě bráni, komerční přestávka

54:50
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině. Tři střely na branku mělo Colorado a dalo dva góly.

53:45
    Obrana Colorada hraje velmi dobře a drží hru bezpečně daleko od své branky. Domácí se sice snaží, ale nestačí to.

53:00
    William Karlsson vypálil z kruhu, s jeho pokusem si v pohodě poradil Darcy Kuemper. Domácí na výraznější šanci čekají.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 5. Stephenson (Eichel, Theodore), 9. Marchessault (R. Smith) – 8. Burakovsky (Newhook, Girard), 46. Compher (J. Johnson, L. O'Connor), 47. MacKinnon (Makar, Rantanen)

Vegas Golden Knights: Brossoit (Lo. Thompson) – B. Hutton, Pietrangelo, McNabb, Theodore, Hague, Whitecloud – Stephenson, Eichel, Dadonov – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – W. Carrier, N. Roy, Amadio – J. Röndbjerg, B. Howden, Kolesar.
    Trenér: Pete DeBoer

Colorado Avalanche: Kuemper (Francouz) – D. Toews, Makar, J. Johnson, Girard, E. Johnson, R. Murray, MacDermid – Burakovsky, MacKinnon, Rantanen – Landeskog, Kadri, Ničuškin – L. O'Connor, Newhook, Compher – Helm, Aube-Kubel.
    Trenér: Jared Bednar

Rozhodčí: McIsaac, Rooney – Mills, Barton

Diváci: 18 333