North wings Ústí – HC UP Olomouc 3:4 (po pr.) | Riders Univerzita Pardubice – Black Dogs Budweis 1:10 (kon.)
HC North Wings Ústí nad Labem
3:4 (0:0, 2:1, 1:2 - 0:1)
HC Univerzita Palackého v Olomouci
Pondělí 28.02.2022, 18:15 • ZS Ústí nad Labem • Univerzitní liga ledního hokeje • 18. kolo

Na ZS v Ústí nad Labem byl k vidění hokej, který se musel nezaujatému fanouškovi líbit. První třetina sice branku nepřinesla, ale pak bylo v vidění šest branek a to navíc v dobrém tempu. O vítězi muselo rozhodnout prodloužení, které rozsekl nejproduktivěnjší hráč UP Filip Palička. To je dnes z mé strany vše, budu se těšit u dalších onlajn přenosů. (20:41:29)

62:14
    Univerzita Palackého Olomouc právě vstřelila branku!
    FILIP PALIČKA dává Univerzitě Palackého v Olomouci rozhodující branku. Nejproduktivnější hráč Olomouce ujel obraně North Wings a nadvakrát překonal Gerstnera. Bez asistence.

61:13
    UP ztratilo puk, Sajdl byl jasně faulován v úniku, ale rozhodčí nevylučoval.

61:00
    Hosté hrají v plném počtu.

60:32
    Jarý minul v jasné pozici branku Šoustala.

60:09
    North Wings jsou v džení puku a mají zbytek přesilovky.

60:01

60 minut hry nám na ZS v Ústí nad Labem rozuzlení nepřineslo. Jedinou branku North Wings ve třetí periodě dal Šoustal, UP srovnala zásluhou Cachy a Paličky. Prodloužení začne ve 20:35.

60:00

59:35
    Harkabus nabil Bartošovi, ale ten jen trefil gólmana Šoustala.

59:22
    Jarý střílel, Štěpánek dorážel, ale Šoustal lapil pul do své výstroje.

58:59
    Vyloučení v týmu HC Univerzita Palackého v Olomouci (Sup – 2 min., podrážení).

58:58
    Jaroš si pokryl puk, ale byl faulován.

58:40
    Gerstner byl opět v pernamenci.

58:32
    Gerstner při rozehrávce trefil jenom Straku a málem byl oheň na střeše.

58:19
    Janků se dostal do výborné pozice, ale byl zablokován.

57:49
    Janoušek zavezl puk do třetiny, Straka to zkusil z dálky, jenže Šoustal zasáhl lapačkou.

Vít Káňa

Branky a nahrávky: 21. Bartoš (Janoušek), 33. Harkabus (Janoušek, Štěpánek), 44. Sajdl (Harkabus) – 37. Janků, 42. Cach (Dubovčí, Krejčiřík), 45. Palička, 63. Palička

HC North Wings Ústí nad Labem: Gerstner – Šebesta, Jarý, Stuchlý, Štěpánek, Miškovič, Šíma, Straka – Jaroš, Polák, Jarý, Dytrych, Bartoš, Sajdl, Brandner, Janoušek, Harkabus.
    Trenér: Lukáš Místecký

HC Univerzita Palackého v Olomouci: Šoustal (Novotný) – Dubovčí, Fojtášek, Kuchař, Pírek – Janků, Cach, Rimmel, Palička, Skopal, Hajšman, Rosecký, Šíp, Sup, Krejčiřík, Formánek.
    Trenér: Michal Janeček

Rozhodčí: Wagner – Kurtin, Povová