Washington – Dallas 2:3 (kon.) | Carolina – NY Rangers 0:2 (kon.) | San Jose – Arizona 4:2 (kon.)
Chicago – Winnipeg 4:6 (kon.) | Vancouver – Buffalo 2:3 (po pr.)
HC Dukla Jihlava
6:5 (2:0, 2:2, 1:3 - 1:0) Stav série: 2:0
HC Baník Sokolov
Pondělí 21.03.2022, 17:30 • CZ LOKO Aréna, Jihlava • Play-off Chance ligy • Semifinále

V prodloužení měla více šancí Jihlava, která také vyhráva a ujímá se vedení v sérii 2:0.

Přeji hezký zbytek večera. (20:16:28)

65:09 Daniel KOWALCZYK - 6:5

65:09
    Dukla právě vstřelila branku!
    A je rozhodnuto. O vítězství Dukly rozhodl svým gólem DANIEL KOWALCZYK, který prostřelil Cichoně. Asistence: Matěj Zadražil, Tomáš Harkabus.

64:25
    Skořepa se dostal až před bránu, kde ještě hledal své spoluhráče.

63:37
    Sokolov nahodil do útočného pásma, ve kterém se neudržel dlouho.

62:36
    Skořepa přihrával na Harkabuse, ale jeho přihrávka k němu neprošla.

61:54
    Vracovský zachytil přihrávku na modré čáře a byl odpískán ofsajd.

61:42
    Zakázané uvolnění přesouvá hru před Žukova.

61:25
    Harkabusova přihrávka nepřešla přes Tomiho.

60:55
    Vrhelovu střelu vyrazil Žukov před sebe.

60:36
    Zadražil vyhrál buly a Helt hned střílel. Jeho střelu vyrazil Cichoň do ochranné sítě.

60:30
    Bilčíkova střela od modré končí na plexiskle za brankou.

60:16
    První střela Jihlavy v tomto prodloužení končí v ochranné síti.

60:01
    Buly pro Skořepu.

60:01

Ve třetí třetině se Dukla zásluhou Matěje Zadražila dostala do tříbrankového vedení, ale to nestačilo. Vítězslav Bílek snížil na 3:5 a o necelé čtyři minuty později se prosadil Vojtěch Tomi. Necelé čtyři minuty před koncem měl Baník přesilovku, ve které odvolal gólmana. Početní výhodu hosté nevyužili, ale Cichoň zůstával stále na střídačce. Risk bez gólmana se hostům vydařil a dokázali vyrovnat na 5:5. Zápas jde opět do prodloužení.

60:00

Andrea Nováková

Branky a nahrávky: 6. Helt (M. Zadražil, Bilčík), 9. L. Mareš (Vítězslav Brož), 29. Skořepa (Čachotský, L. Mareš), 35. Kowalczyk (F. Seman, Kachyňa), 44. M. Zadražil (Čachotský, T. Havránek), 66. Kowalczyk (M. Zadražil, T. Harkabus) – 31. Tomi (Jurčík), 32. Vrhel (Tomi), 46. V. Bílek (Vracovský), 50. Tomi, 59. Hašek (Vracovský)

HC Dukla Jihlava: Žukov (Maláč) – Bilčík, L. Mareš, Kowalczyk, Valenta, Kachyňa, A. Dvořák, Chvátal – Čachotský (A), Skořepa (C), T. Havránek – T. Harkabus (A), M. Zadražil, Helt – F. Seman, Menšík, Vítězslav Brož – Cachnín, M. Juda, P. Čermák.
    Trenér: Viktor Ujčík

HC Baník Sokolov: Cichoň (A. Beran) – J. Pohl, Radek Jeřábek, J. Novák, Kadeřávek, Klejna, Vodička, A. Rulík – J. Konečný, Kverka (A), D. Přibyl – Jurčík (A), Vrhel, Tomi – T. Jandus, Hašek, D. Novotný – Vracovský, T. Rohan (C), V. Bílek.
    Trenér: Martin Štrba

Rozhodčí: Wagner, Hucl – Komínek, Vašíček