Pittsburgh – Columbus 5:1 (kon.) | Carolina – Tampa 3:2 (kon.) | New Jersey – NY Rangers 7:4 (kon.)
Washington – St. Louis 2:5 (kon.) | Detroit – Philadelphia 6:3 (kon.) | NY Islanders – Ottawa 3:0 (kon.)
Winnipeg – Vegas 4:0 (kon.) | Dallas – Edmonton 5:3 (kon.) | Calgary – San Jose 3:4 (kon.)
Arizona – Seattle 2:4 (kon.) | Los Angeles – Nashville 6:1 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
1:2 (0:0, 1:1, 0:1) Stav série: 0:3
HC Oceláři Třinec
Středa 23.03.2022, 19:00 • Ostravar aréna • Generali play off Tipsport extraligy • Čtvrtfinále

Také třetí čtvrtfinálové utkání už zná svého vítěze. Po těsném výsledku si výhru připisují Oceláři, kteří jsou už jen jeden krůček od semifinále. Po bezbrankové první třetině se jako první trefili hosté, ale vítkovičtí dokázali ještě před druhou sirénou díky přesilovce srovnat. Ve třetí části strhl vedení na stranu Ocelářů po pěkné akci Musil, domácí i přes závěrečnou hru bez gólmana další recept na Kacetla nenašli. Další šance Vítkovic, jak si prodloužit sezónu je zítra, takže pokud se nemůžete dostavit osobně, určitě si zapněte náš textový onlajn přenos. Budeme se těšit.
    Z Ostravy je to pro dnešek vše, mějte příjemný zbytek večera. (21:39:28)

59:59
    Slezané v rychlosti odehrávají puk do bezpečí, mimo vítkovickou klec.

59:51
    Domácí cítí naději, vhazuje se před Kacetlem.

59:44
    Vítkovice musejí rozehrát ze svého obranného pásma.

59:32
    Hosté odehrávají puk na zakázané uvolnění.

59:25
    Kacetl měl dobrý výhled a byl na střely vítkovických připraven.

59:15
    Oceláři se dostali k puku, přesunuli se do pásma, ale míjí prázdnou branku domácích.

58:59
    Vítkovický gólman znovu na střídačce.

58:52
    Stezka je zpět v brance, domácí poslali kotouč na zakázané uvolnění.

58:34
    Pedan poslal puk jen do hráče ve středu útočného pásma, domácí musejí rychle vycouvat a spěchat k opuštěné brance.

58:23
    Domácí gólman podle předpokladů zůstává na střídačce.

58:23
    Oddechový čas pro domácí.

58:02
    Hraje se ve středním pásmu, Stezka pokukuje po střídačce.

57:28
    Plášil zachránil útočné pásmo, ale domácí se u branky nedokáží sehrát.

57:00
    Teď to jsou Vítkovice, které ovládají puk, ale nedokáží se dostat ze třetiny.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 35. Bernovský (J. Hruška, Lakatoš) – 29. Hrňa (Chmielewski, Marcinko), 45. D. Musil (M. Kovařčík, O. Kovařčík)

HC Vítkovice Ridera: Stezka (Dolejš) – R. Pedan, A. Solovjov, Plášil, Jakub Stehlík, L. Kovář, P. Koch – L. Krenželok (C), J. Hruška (A), Bernovský – Fridrich, Lindberg, Lakatoš – R. Bondra, Flick, M. Kalus – Dej, Bitten, Illéš – Chlán.
    Trenér: Miloš Holaň

HC Oceláři Třinec: Kacetl (Marek Mazanec) – M. Doudera, Marinčin, D. Musil, Kundrátek, M. Zbořil, Zahradníček – Daňo, P. Vrána (C), Martin Růžička (A) – A. Nestrašil, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Svačina, Marcinko, Hrňa – Hrehorčák, Miloš Roman, Chmielewski – Dravecký (A).
    Trenér: Václav Varaďa

Rozhodčí: T. Veselý, J. Šindel – V. Komárek, M. Kis

Diváci: 7 435