34:30 (16:17)
TJ Cement Hranice
Pátek 25.03.2022, 19:00 • hala Jičín • Play-out Chance Extraligy mužů • 1. kolo

HBC Ronal Jičín – TJ Cement Hranice 34:30 (16:17)
    Nejvíce branek: J. Dolejší 10/2, Hlava 4, Kovařík 4, Freiberg 4 – Fulneček 6, Urbański 6/2, Pinkas 4. Rozhodčí: Bareš, Uhlíř. Sedmimetrové hody: 3/2 – 4/2. Vyloučení: 6:6. ČK: 53. Zbránek (HRA). (20:35:55)

Jičín v napínavé přetahované i potřetí v sezóně poráží Hranice a hned v prvním kole skupiny o udržení si zajistil zachování extraligové příslušnosti. Až do úplného závěru se oba celky přetahovaly o nejtěsnější vedení, koncovka však patřila favorizovanému Jičínu.

Konec zápasu. (34:30)
    60. zmatený zápis o utkání
    60
    Dodatečně po ukončení přibyla v zápise o utkání ještě trefa domácího Freiberga, údajně dosažená v čase 0:01, ale zapsaná do druhé půle...
    Pořadatelský klub zmatkuje, nezajistil videozáznam a v elektronickém zápise se průběžné skóre při všech gólech dodatečně změnilo.
    Naopak gól hostujícího Piwka je uváděn v čase 30:02, přestože padl v prvním poločase.
    Konečné skóre 34:30 teď naskočilo i na sociálních sítích klubu, takže zřejmě platí, ale kdy padly oba zmíněné góly, nelze na dálku určit. (34:30)
    60
    Kosmetická úprava skóre z ruky Jaroslava Fulnečka 20 vteřin před sirénou. (33:30)
    60
    Je rozhodnuto, vítězství Jičína zvýrazňuje Aleš Dolejší. (33:29)
    59
    Po trefě Ondřeje Šulce vede Jičín opět o tři góly. (32:29)
    59
    Martin Ciborán ještě udržel jiskřičku naděje pro hosty. (31:29)
    58
    Favoritovi výrazně přiblížil vítězství Martin Kovařík. (31:28)

57
    V téže minutě neuspěl ze sedmimetrového hodu ani domácí kanonýr Jiří Dolejší. (30:28)

57
    Jičínský brankář zneškodnil sedmimetrový hod Urbańského. (30:28)

57
    Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Lukáš Rychna). (30:28)
    56
    Martin Hlava dostává po dlouhé době Jičín do minitrháku. Domácí tak splnili třicetibrankovou normu z obou letošních zápasů proti Cementu. (30:28)

56
    Oddechový čas si vyžádal hranický trenér Jaroslav Hudeček. (29:28)

55
    Jičín nedokázal využít přesilovou hru. (29:28)

53
    Červená karta pro TJ Cement Hranice. Třetím vyloučením si ji vysloužil Jan Zbránek. (29:28)

53
    Oddechový čas pro domácí. (29:28)
    52
    Jičín ubránil oslabení a v jeho závěru navíc skóruje domácí Ondřej Šulc. (29:28)