Košice – Michalovce 2:1 (po pr.) | Poprad – Nitra 4:6 (kon.)
HC Košice
2:1 (1:0, 0:0, 0:1 - 1:0) Stav série: 3:0
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Neděle 27.03.2022, 18:00Tipsport Liga (SR) play-off • Čtvrtfinále

Košičania teda zvládli predĺženie a sú jednou nohou v semifinále. Vedú v sérii 3:0 a majú tri mečbaly. Prvý už zajtra. Doteraz sa trojzápasové vedenie súpera podarilo na Slovensku otočiť len dvakrát Dukle Trenčín, jej menovkyňa z Michaloviec sa o to bude teda pokúšať tiež. (20:54:57)

64:20
    Košice dali gól!
    Je rozhodnuté. Strelcom víťazného gólu je BRIAN IHNAČÁK, ktorý podporil McPhersona v prečíslení, nakorčuľoval si na prihrávku, potom počkal na správny moment a z pravého kruhu trafil medzi nohy brankára Willliamsa.
    Asistencia: Allan McPherson, Denis Paršin

63:47
    Snuggerud poslal puk pred bránku, ale Klhůfek sa k vyrazenému puku nedostal.

63:40
    Erkinjuntti sa nepreháčkoval cez Šedivého na modrej čiare.

62:40
    Erkinjunttiho strela z ľavého krídla nebola presná.

62:00
    Williams v permanencii, od modrej pálil Saucerman, brankár hostí vyrazil puk, ešte sa dostal k strele Ihnačák z pravého kruhu, ale aj jeho projektil brankár Líšiek chytil.

61:25
    McPhersonov pokus z ľavého krídla, ale Williams neinkasoval, napriek tomu, že pred ním bolo husto.

60:35
    Chovan skúsil strelu spoza obrancu, ale bola zblokovaná.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Tri tretiny dnešného súboja víťaza nepriniesli, čaká nás teda predĺženie, pri streleckej úspešnosti oboch tímov to môže byť ešte dlhý večer.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:45
    Rogoň nastrelil puk od modrej, ale nik z jeho spoluhráčov sa k dorážke nedostal.

58:43
    Buc sa opäť preháčkoval po pravej strane, prihrával pred bránku Keränenovi, ale Slovák sa dobre vrátil a v poslednej chvíli akciu hosťom pokazil.

57:59
    Košičania konečne pochopili, že samo sa to nevyhrá a vidíme ich zvýšenú útočnú akvititu.

57:39
    Po buly vystrelil Rogoň, Williams cítil, že puk má vo výstroji, ale istý si nebol.

57:33
    Prvý zákrok Williamsa po dlhej dobe, vyhadzoval puk spoza bránky po mantineli, ale zastavil ho Chovan a hneď ho od mantinelu poslal na bránu, ale Williams sa stihol vrátiť.

55:47
    V tretej tretine strely na bránku 0:11, využijú Michalovce prevahu a strhnú vedenie na svoju stranu?