Ottawa – Nashville 2:3 (kon.) | New Jersey – Montreal 4:7 (kon.) | NY Rangers – Pittsburgh 3:0 (kon.)
Columbus – Philadelphia 1:4 (kon.) | Carolina – Buffalo 5:3 (kon.) | Dallas – Toronto 3:4 (po pr.)
Chicago – Seattle 0:2 (kon.) | Arizona – Vancouver 1:5 (kon.) | Los Angeles – Edmonton 2:3 (kon.)

60:00
    Se sirénou vznikla další potyčka. Značně frustrovaný Friedman si vyřizoval účty s Kreiderem.
    59:23 Dryden HUNT - 3:0

59:23
    Rangers právě vstřelili branku!
    Odkrytou branku trefuje z obranné třetiny DRYDEN HUNT, který s velkou jistotou pečetí dnešní utkání. Asistence: Mika Zibanejad.

59:00
    Běží poslední minuta třetí třetiny. Pens se nevzdávají a stále pokračují se šesti hráči v poli.

58:40
    Matheson to zkusil ze středu modré čáry, ale puk do brankoviště neprošel.

58:15
    Nejspíše Strome nebo Copp minul branku střelou ze středního pásma. Pens se pohotově vrací před Šesťorkina.

57:05
    Hosté hrají bez brankáře a ihned po sražené střele jeden z domácích Rangers minul z obranného pásma odkrytou branku o pár centimetrů.

56:33
    Vyloučení v týmu New York Rangers (Barclay Goodrow – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins (Jevgenij Malkin – 2 min., hrubost).

56:33
    A je to tu. Emoční stupeň přetekl a u střídaček se do sebe pustili Goodrow s Mathesonem. Původně celou záležitost ovšem vyprovokoval Malkin, který v klinči obdaroval Goodrowa pěstí.

56:03
    Znova Lenang! Tentokrát si bek Pens sjel hlouběji do pásma a střílenou přihrávkou pobídl do koncovky Guentzela na středu brankoviště.

55:43
    Letang si přiklepl puk s Letangem, jenž pohotové pálil. Byl v úhlu, kdy Šesťorkin jeho pokus viděl i přes clonícího Guentzela.

55:08
    Vyloučení v týmu New York Rangers (Jonny Brodzinski – 2 min., hákování).

54:35
    S končícím trestem probíhá souboj o kotouč za brankou Jarryho. Domácí soupeře nijak neohrozili.

54:19
    Obranné čtyřce Penguins se během krátké doby podařilo dvakrát vyhodit.

53:42
    Po přerušení hry Jarrym se strhla u branky Pittsburghu další strkanice.
    52:37 Anthony Angello (PIT)

52:37
    Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins (Anthony Angello – 2 min., hrubost).

Lukáš Ureš

Branky a nahrávky: 21. Vatrano (Kreider, Zibanejad), 30. Panarin (Copp, Trouba), 60. Dryden Hunt (Zibanejad)

New York Rangers: Šesťorkin (A. Georgijev) – R. Lindgren, A. Fox, K'A. Miller, Trouba, Braun, B. Schneider, Nemeth – Kreider, Zibanejad, Vatrano – Panarin, R. Strome, Copp – Lafreniere, Chytil, Goodrow – Motte, Brodzinski, Dryden Hunt.
    Pittsburgh Penguins: Jarry (DeSmith) – Dumoulin, Letang, M. Pettersson, Marino, Matheson, Ruhwedel, Friedman – Guentzel, Crosby, Rust – Rakell, Malkin, J. Carter – Rodrigues, Blueger, Kasperi Kapanen – D. Heinen, Boyle, Angello – Hållander.