Ottawa – Nashville 2:3 (kon.) | New Jersey – Montreal 4:7 (kon.) | NY Rangers – Pittsburgh 3:0 (kon.)
Columbus – Philadelphia 1:4 (kon.) | Carolina – Buffalo 5:3 (kon.) | Dallas – Toronto 3:4 (po pr.)
Chicago – Seattle 0:2 (kon.) | Arizona – Vancouver 1:5 (kon.) | Los Angeles – Edmonton 2:3 (kon.)
San Jose – Calgary 2:4 (kon.)
Los Angeles Kings
2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
Edmonton Oilers
Pátek 08.04.2022, 04:30 • Crypto.com Arena, Los Angeles • NHL

Edmonton Oilers v tomto dramatickém zápase vyhrává 3:2 a do tabulky získává v boji o druhé místo divize důležité dva body. Los Angeles se pokoušelo vyrovnat, ale nepomohla mu ani hra bez brankáře. (07:06:05)

59:30
    Hostující celek drží hru v útočném pásmu.

59:18
    Oddechový čas pro domácí.

59:00
    Poslední minuta.

58:41
    Los Angeles se usadilo v útočném pásmu, kde kombinuje.

58:21
    Viktor Arvidsson měl velkou šanci, Mike Smith ho vychytal.

58:12
    Domácí hrají bez brankáře, zkouší to v šesti.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině a domácí se pokouší rychle dostat hru do útočného pásma.

57:43
    Edmonton Oilers vybojoval buly v útočném pásmu, to se už hraje pět na pět.

57:28
    Početní výhoda se Edmontonu nedaří podle představ, nicméně drží hru od své branky daleko.

57:00
    Oilers rozehrávají od své branky, ale stabilněji se do útočného pásma nedostali.

56:33
    Hostující celek pokračuje v aktivní hře, tlačí se před branku.

56:00
    Přesilovou hru hraje hostující celek, který je v útočném pásmu a drží vedení.

55:37
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Sean Durzi – 2 min., držení).

55:37
    Komerční přestávka.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, Kailer Yamamoto se propracoval do zakončení, ale jeho rána minula branku.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 23. T. Moore (Danault), 47. Arvidsson (T. Moore) – 4. McDavid (Bouchard), 36. Foegele (D. Ryan, Bouchard), 45. Bouchard (McDavid, E. Kane)

Los Angeles Kings: Quick (C. Petersen) – M. Roy, Durzi, O. Määttä, Spence, Björnfot, Stecher – Iafallo, Kopitar, A. Kempe – T. Moore, Danault, Arvidsson – Grundström, Byfield, Vilardi – B. Lemieux, Kupari, Kaliyev.
    Trenér: Todd McLellan

Edmonton Oilers: M. Smith (Koskinen) – Nurse, Ceci, Keith, Bouchard, Kulak, Barrie – E. Kane, McDavid, Puljujärvi – Hyman, Draisaitl, Yamamoto – Brassard, Nugent-Hopkins, Kassian – Foegele, R. McLeod, D. Ryan.
    Trenér: Jay Woodcroft

Rozhodčí: Walsh, Rehman – MacPherson, Knorr

Diváci: 15 149