Tampa – Boston 1:2 (po pr.) | Carolina – NY Islanders 1:2 (kon.) | Florida – Buffalo 4:3 (kon.)
St. Louis – Minnesota 4:3 (po pr.) | Winnipeg – Colorado 4:5 (po pr.) | Dallas – New Jersey 1:3 (kon.)

3. Brayden Schenn (STL) 1+0 (05:00:20)

Statistiky: Střely na bránu: 28-38; Zablokované střely: 19-15; Vhazování: 52%-48%; Hity: 30-27; Přesilové hry: 1/2-0/2; Trestné minuty: 6-6.

Blues dokázali souboj o druhé místo v Centrální divizi zvládnout a oba týmy mají na svém kontě aktuálně 92 bodů, Wild ovšem mají zápas k dobru. Další fantastický zápas odehrál útočník Robert Thomas, který bodoval v osmém utkání za sebou a k asistenci u úvodního gólu přidal vítězný gól v prodloužení. Minnesota prohrávala a třemi góly vývoj otočila, jenže ani dvoubrankové vedení v závěru třetí části jí dnes na výhru nestačilo. Konečný výsledek střetnutí. St. Louis Blues 4 Minnesota Wild 3.

61:27 Robert THOMAS - 4:3

61:27
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    ROBERT THOMAS si nádherně vyměnil puk s Vladimirem Tarasenkem a pak po jeho kolmé diagonální přihrávce napřáhl na bodu levého kruhu k parádní střele bez přípravy, která nad vyrážečkou Cama Talbota zaplula do bližšího levého horního rohu brány! Blues vyhráli 4:3! Asistence: Vladimir Tarasenko a Colton Parayko.

61:07
    Wild od úvodního vhazování drželi puk na hokejkách a Kirill Kaprizov vystřelil na vrcholu levého kruhu, jeho táhlá střela zápěstím ale byla domácími zablokována.

60:01

Wild inkasovali jako první a třemi góly pak zápas otočili, jenže ani dvoubrankové vedení jim vítězství nezajistilo, protože Blues dokázali vyrovnat a souboj o druhé místo Centrální divize vyvrcholí v prodloužení. Skóre po třetí třetině střetnutí. St. Louis Blues 3 Minnesota Wild 3.

60:00

59:00
    Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

58:41
    Mats Zuccarello dobře vystřelil v pravém kruhu z otočky, jeho střela zápěstím ale zamířila přímo do náruče domácího Villeho Hussa, který puk podržel. Přerušení.

57:07
    Nick Leddy zkusil vystřelit na levém křídle od modré čáry, jeho pokus ale zřejmě neprošel až na Cama Talbota a těsně před ním byl puk zablokován – 3:3.

55:51
    Pavel Bučněvič se nyní v mezikruží ke střele nedostal, zatímco Vladimir Tarasenko v blízkosti levé tyče ano, Cam Talbot ale jeho pokus vyrazil pravým ramenem.

54:49
    Ryan Hartman vypálil na vrcholu pravého kruhu a dobře mířil pod horní tyč, jenže Ville Husso měl čistý výhled a vyrážečkou puk vyrazil do ochranného skla. Stále 3:3.

53:54
    Justin Faulk je jediným hráčem, který v dnešním zápase zaznamenal dva body, když jednou sám skóroval a na jeden gól pak přihrál. Skóre utkání je vyrovnané 3:3.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 5. Bučněvič (R. Thomas, Faulk), 45. Faulk (Leddy), 51. B. Schenn (I. Barbašev), 62. R. Thomas (Tarasenko, Parayko) – 19. K. Fiala (Jost), 31. Kaprizov, 41. J. Middleton (Spurgeon, J. Eriksson Ek)

St. Louis Blues: Husso (Binnington) – Parayko, M. Scandella, Faulk, Leddy, Bortuzzo, Mikkola – Perron, R. O'Reilly (C), Saad – Tarasenko (A), R. Thomas, Bučněvič – Toropčenko, B. Schenn (A), I. Barbašev – N. Walker, L. Brown, MacEachern.
    Trenér: Craig Berube

Minnesota Wild: C. Talbot (M.-A. Fleury) – Spurgeon (C), J. Middleton, D. Kulikov, J. Brodin, Goligoski, Jordie Benn – Zuccarello, Hartman, Kaprizov – Jost, F. Gaudreau, K. Fiala – M. Foligno (A), J. Eriksson Ek (A), Greenway – Deslauriers, Bjugstad, Duhaime.
    Trenér: Dean Evason

Rozhodčí: Sutherland, Kozari – Brisebois, Baker

Diváci: 18096