Nashville – Florida 1:4 (kon.) | Toronto – Montreal 3:2 (kon.) | Detroit – Columbus 4:5 (po pr.)
NY Rangers – Ottawa 5:1 (kon.) | Seattle – Calgary 1:4 (kon.) | Philadelphia – Anaheim 3:5 (kon.)
St. Louis – NY Islanders 6:1 (kon.) | Vancouver – San Jose 4:2 (kon.) | Vegas – Arizona 6:1 (kon.)
Edmonton – Colorado 1:2 (0:1 po s.n.) | Washington – Boston 4:2 (kon.) | Pittsburgh – Nashville 3:2 (po pr.)
Minnesota – Los Angeles 6:3 (kon.) | Tampa – Buffalo 5:0 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
3:6 (0:4, 1:1, 2:1) Stav série: 2:3
HC Dukla Jihlava
Neděle 10.04.2022, 17:00 • Zimní stadion Na Lapači • Play-off Chance ligy • Finále

Je konec! Vsetín dělal co mohl, Jihlavu jednoznačně ve třetí třetině přehrál, ale výraznějšího zdramatizování zápasu se nedočkal. Dukle dnes pomohla mimořádně skvělá první třetina, kdy ji vyšlo prakticky vše na co sáhla. Valaši pak rozpoutali před Žukovem peklo, ale právě tomuto muži ruské národnosti může Dukla děkovat. Jen díky němu si do Jihlavy veze mečbol a už v úterý může finálovou sérii ukončit. Je otázkou, zda se Vsetínu podaří zareagovat na toto velmi šťastné vítězství Jihlavy. Každopádně domácí učinili maximum a před zaplněnými tribunami vsetínského Lapače se nemají za co stydět. Já vám děkuji za pozornost při sledování dnešního přenosu a z Lapače přeji hezký zbytek nedělního večera. (19:25:10)

59:28 Tomáš ČACHOTSKÝ - 3:6

59:28
    Dukla právě vstřelila branku!
    Jihlava už to na Lapači ubojuje! K odraženému kotouči se dostal TOMÁŠ ČACHOTSKÝ a dopravil jej do odkryté klece domácího celku. Bez asistence.

59:09
    Skrumáž před Žukovem se snažil propálit Ondračka, ke štěstí hostů puk končí mimo.

59:00
    Píská se zakázané uvolnění Dukly, celkem běžný trend jihlavské hry ve třetí třetině.

58:41
    Jihlavě se teď daří držet domácí mimo obranné pásmo, nakonec ji urputná defenzíva nejspíš přinese ovoce.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:56
    Po přihrávce Hořanského zakončoval z hranice brankoviště Jonák, znovu Jihlavu podržel její brankář Žukov!

57:38
    Jihlavě se povedlo vyhodit tak, aby se nepískalo zakázané uvolnění.

57:24
    Vsetín už znovu okupuje útočné pásmo a Málek míří na střídačku.

57:02
    Jihlava na Lapači zkusí vše možné, aby to dnes urvala. Třeba i to že Brož slovně vyprovokoval brankáře Málka, samozřejmé vsetínské publikum mu nic nedaruje. Jihlava ve třetí třetině domácím nestačí a k play-off patří i tyto psychologické minisouboje.

57:02
    Málek se musí vrátit do branky, bude se vhazovat po jeho pravici.

57:01
    Havránek neustál souboj se Smetanou, ale Jihlava získává další cenné vteřiny v útočném pásmu.

56:38
    Štachovu střelu Žukov pouze vyrazil, Vsetín nadále tlačí.

56:32
    Jihlava znovu posílá puk jen na zakázané uvolnění.

56:14
    Vsetín je už v šesti, střelu Pšurného se snažil dorazit Smetana, ale Jihlava měla znovu štěstí díky Žukovovi.

56:06
    Oddechový čas pro domácí.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 28. Smetana, 42. Ondračka (Klímek, D. Březina), 44. Smetana (Klímek) – 3. Cachnín (M. Juda), 10. Eliáš (M. Juda), 17. Kachyňa (Vítězslav Brož, T. Havránek), 18. P. Čermák (Bilčík), 36. Menšík (Bilčík, Peš), 60. Čachotský

VHK ROBE Vsetín: Gába (18. J. Málek) – Ondračka, Smetana, Jerofejevs, J. Říha, J. Jenáček, Štach (A), Š. Jenáček – Jonák (C), Venkrbec, Rob – Berger, R. Vlach, A. Zeman – Gago, Pšurný, Klímek – Hořanský, D. Březina, Vítek.
    Trenér: Stantien

HC Dukla Jihlava: Žukov (A. Wolf) – Bilčík, L. Mareš, Kachyňa, Dundáček, Valenta, Eliáš, A. Dvořák – Čachotský (A), Skořepa (C), T. Havránek – T. Harkabus (A), M. Zadražil, Peš – F. Seman, Menšík, Vítězslav Brož – Cachnín, M. Juda, P. Čermák.
    Trenér: Ujčík

Rozhodčí: Petružálek, Zubzanda – Jindra, Komínek