St. Louis – Minnesota 6:5 (po pr.) | Edmonton – Vegas 4:0 (kon.) | Buffalo – Philadelphia 4:3 (kon.)
Ottawa – Toronto 4:5 (po pr.) | Tampa – Winnipeg 7:4 (kon.) | Montreal – Washington 4:8 (kon.)
Dallas – San Jose 2:1 (kon.) | Colorado – Carolina 7:4 (kon.) | Seattle – New Jersey 4:3 (1:0 po s.n.)
Calgary – Arizona 9:1 (kon.) | Los Angeles – Columbus 2:1 (kon.) | Detroit – Florida 1:6 (kon.)

Česká a slovenská stopa:
    Do utkání nezasáhl žádný z českých ani slovenských hráčů.

Craig Anderson (BUF) – 18 zákroků, 3 OG, úspěšnost 85,7 %, odchytal 59:54
    Martin Jones (PHI) – 25 zákroků, 4 OG, úspěšnost 86,2 %, odchytal 57:30

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 29:21 (9:7, 18:4, 2:10)
    Zblokované střely – 14:6
    Vyhraná vhazování – 28:26
    Trestné minuty – 10:10
    Hity – 10:14

Hokejisté Buffala poráží Philadelphii 4:3. Ve třetí třetině se už skóre neměnilo. Vše podstatné se událo v prvních 40 minutách. Hosté začali výborně a ve 4. minutě vedli po trefách Joela Farabeeho a Owena Tippetta o dvě branky. Šavlím však patřila druhá třetina, která přinesla dokonalý obrat. Vše načal ve 24. minutě Kyle Okposo, který po parádním pasu Krebse využil přesilovou hru. Ve 29. minutě si zase Rasmus Dahlin najel na přihrávku Skinnera a prostřelil přesouvajícího se brankáře Jonese. Hosté se pak ještě jednou dostali do vedení. Obraně soupeře ujel Travis Konecny a zakončením k bližší tyčce překvapil Andersona. Závěr periody však opět patřil Sabres. Ve 36. minutě se prosadil v předbrankovém prostoru neodbytný Vinnie Hinostroza a v čase 37:58 zamířil v přesilovce přesně Tage Thompson. Jeho branka byla zároveň také vítězným zásahem.

59:35
    Ivan Provorov střílel od modré čáry. Před brankou domácích bylo hodně těl. Puk se odrazil mimo zřejmě od brankáře Andersona.

59:02
    Poslední minuta, Jones je zpátky na střídačce!

58:54
    Oddechový čas hostí. Martin Jones se na buly ve středním pásmu zřejmě vrátí do branky.

58:54
    Opět dobře Skinner. Kvůli jeho činnosti na obranné modré se hosté dopustili ofsajdu.

58:19
    Dobrá práce Skinnera, který puk podržel u mantinelu v útočném pásmu a šetřil pro Buffalo cenné sekundy.

57:47
    Je to tady, hosté to zkoušejí v šesti!

57:35
    Pomalu se blíží čas k odvolání hostujícího brankáře. Letci navíc mají kotouč.

56:50
    Tage Thompson je už na ledě, domácí tedy kompletní.

56:32
    Domácí vyhodili.

55:50
    Z osy hřiště to zkusil tentokrát Joel Farabee. Jeho rána přelétla horní tyčku domácí branky.

55:23
    Od modré čáry vypálil Ivan Provorov. Anderson puk vyrazil a dorážející Brink se netrefil do skákavého kotouče.

54:56
    Domácí vyhráli buly v obranném pásmu. K puku se poté dostal Dahlin, který vyhodil.

54:49
    Hosté budou hrát po reklamní přestávce další přesilovku! Dvě minuty za podrážení vyfasoval Tage Thompson.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 24. Okposo (Krebs, Jokiharju), 29. Dahlin (J. Skinner, V. Olofsson), 36. Hinostroza (Girgensons, Fitzgerald), 38. Tage Thompson (Mittelstadt, Dahlin) – 2. Farabee (Brink, Yandle), 4. Tippett, 35. Konecny (N. Cates, Sanheim)

Buffalo Sabres: C. Anderson (Tokarski) – Dahlin (A), Bryson, Jokiharju, Power, Fitzgerald, M. Samuelsson – V. Olofsson, Tage Thompson, J. Skinner – Tuch, Mittelstadt, Krebs – Okposo (A), Cozens, R. Asplund – Hinostroza, Girgensons (A), Bjork.
    Trenér: Granato

Philadelphia Flyers: M. Jones (Sandström) – Zamula, Provorov (A), Connauton, Sanheim, Attard, Yandle – Tippett, K. Hayes (A), J. van Riemsdyk – Konecny, Laughton (A), Lindblom – Brink, Frost, Farabee – MacEwen, N. Thompson, N. Cates.