Svarog Teplice – Interobal Plzeň 4:2 (po pr.)
Svarog FC Teplice
4:2 (0:1) Stav série: 2:0
SK Interobal Plzeň
Úterý 19.04.2022, 20:00Play off 1. futsal ligy • Semifinále

Svarog Teplice zdolává Interobal Plzeň 4:2 po prodloužení. Severočeši jsou jedno vítězství od postupu do finále, které si zahráli naposledy v roce 2019.

Sledovali jsme jeden z vrcholů letošní sezóny: před výtečnou diváckou kulisou se hrál špičkový futsal, který musel diváky bavit.

Děkuji za pozornost a těším se na vás při dalším onlajnu. (22:29:01)

50
    Dvě sekundy před koncem ještě jeden roh pro Plzeň. Je zblokován, hosté stihnou přece jen ještě jednu rozehrávku. Ta však neměla šanci na úspěch.

50
    Holého střelu zastavil tělem Varela.

50
    Plzeň se nadechla k závěrečnému náporu, ale zřejmě je rozhodnuto.

49
    Opět střílel Seidler, ale hodně nepřesně.

49
    Seidlerovu pokusu moc nechybělo, přece jen se ale do brány nevešel.

48
    Teplice právě vstřelily branku!
    Bleskový teplický útok končí čtvrtým gólem: Kozár sice stihl zacouvat do brány a postavit se FELIPINHOVI, ale na jeho zakončení nestačil – 4:2.

47
    Plzeň zkouší hru bez gólmana, v rozlišovacím fialovém dresu se pohybuje po palubovce Peter Kozár.

46
    Tepličtí vyšachovali plzeňskou obranu a Felipinhovu přesnou nahrávku uklízí za bezmocného Vahalu ADRIANO – 3:2. Svarog Teplice se poprvé v zápase ujímá vedení.

46
    Začalo druhé prodloužení.

Po první části prodloužení nejsme o nic blíž řešení hádanky, kdo uzme druhý bod této semifinálové série. Možná napoví průběh druhé části prodloužení.

45
    První poločas prodloužení skončil.

45
    Michal Seidler měl pocit, že byl před teplickou brankou faulován a chtěl šestý akumulovaný faul pro Svarog. Místo desetimetrového kopu si však u Jiřího Lasche vyhádal jen žluté napomenutí.

44
    Holého pas na Seidlera byl příliš vysoký a dlouhý.

44
    Buchtu pokryl Senra, plzeňský futsalista se tak nedostal ke střele.

43
    Varelova přihrávka na Williama byla značně nepřesná, William ji tudíž nemohl zachytit, natož zpracovat.

43
    Michal Hůla vyhodil dlouhý míč na Williama, ten nedokázal v akrobatické pozici přesně zakončit.

Přemysl Kosejk

Branky: 25. William (Adriano), 33. William (Adriano), 46. Adriano (Felipinho), 48. Felipinho (Diece) – 11. Seidler, 27. Seidler (Holý)

Karty:   27. Senra (STP) – 25. Künstner (PLZ), 45. Seidler (PLZ)

Svarog FC Teplice: Hůla (Novák) – Rodriguinho, Felipinho, Adriano ("K"), Varela, Senra, Slepčík, William, Kopecký, Abrham, De Agostini, Rhouila, Diece
    Trenér: Sportaréna Teplice

SK Interobal Plzeň: Vahala (Luhový) – Rešetár ("K"), Holý, Seidler, Künstner, Rick, Buchta, Kozár, Zdráhal, Havel

Rozhodčí: Řeháček, Lasch – Mollinger. Delegát Košťál