Tampa – Nashville 6:2 (kon.) | Florida – Toronto 3:2 (po pr.) | Ottawa – Montreal 6:4 (kon.)
San Jose – Chicago 4:1 (kon.) | Dallas – Seattle 3:2 (kon.) | Arizona – St. Louis 4:5 (po pr.)
Calgary – Vancouver 6:3 (kon.) | Los Angeles – Anaheim 4:2 (kon.) | Columbus – Edmonton 5:2 (kon.)
NY Islanders – Carolina 2:5 (kon.) | New Jersey – Detroit 0:3 (kon.) | Philadelphia – Pittsburgh 4:1 (kon.)
Arizona Coyotes
4:5 (1:3, 0:1, 3:0 - 0:1)
St. Louis Blues
Neděle 24.04.2022, 04:00 • Gila River Arena, Glendale • NHL

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost. (06:48:25)

Hity: 34:17

Prodloužení trvalo jen třicet sekund, a poté už propukla radost na straně St. Louis, když Justin Faulk přesně zamířil a prostřelil Sateriho. St. Louis Blues tak vítězí v dnešním zápase poměrem 5:4.

60:30 Justin FAULK - 4:5

60:30
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    JUSTIN FAULK, který zápas gólově načal, tak ho i ukončil, když přesnou střelou z levého kruhu nedal Saterimu šanci. Asistence: Vladimir Tarasenko.

60:24
    Tarasenko měl na středu dostatek prostoru pro střelu, a tak to zkusil, ale jeho střela branku Sateriho minula.

60:01

Skvělá třetí třetina z pohledu Arizony vynesla domácím prodloužení. Kojoti ve třetí části stáhli náskok St. Louis Blues, když se postupně trefili Bokondji Imama, Michel Carcone a Janis Moser. Stav po šedesáti minutách tedy je 4:4. Následovat bude prodloužení.

60:00

59:22
    Schmaltz ppřihrával před branku, kde byl jeden z jeho spoluhráčů, ale následná střela minula branku Blues.

57:47
    Základní hrací doba se blíží ke svému konci a St. Louis si po špatné třetí třetině chce vzít vedení zpět, ale zatím se ke střele hosté nedostali.
    55:18 Janis MOSER - 4:4

55:18
    Arizona právě vstřelila branku!
    JANIS MOSER necelých pět minut do konce vyrovnává na 4:4, když svoji střelou z příklepu prostřelil vše co mu stálo v cestě. Asistence: Nick Schmaltz a Jan Jeník.

54:25
    Smith hledal před brankou volného Kessla, ale bohužel pro Kojoty Kessel promáchl.

Filip Prokeš

Branky a nahrávky: 18. N. Smith (Strälman, Carcone), 46. Imama (Galchenyuk), 47. Carcone (Strälman), 56. J. Moser (N. Schmaltz, J. Jeník) – 4. Faulk (N. Walker, L. Brown), 6. I. Barbašev (Faulk, Leddy), 17. Saad (Kyrou, R. O'Reilly), 23. L. Brown (Joshua), 61. Faulk (Tarasenko)

Arizona Coyotes: Säteri (K. Vejmelka) – Strälman (A), Gostisbehere, J. Moser, Capobianco, Koljačonok, Dineen – T. Boyd, Hayton, N. Schmaltz – Kessel, N. Smith, Carcone – L. Eriksson (A), Jack McBain, Roussel – J. Jeník, Galchenyuk, Imama.
    Trenér: André Tourigny

St. Louis Blues: Binnington (Husso) – Parayko (A), M. Scandella, Faulk, Leddy, Bortuzzo, C. Rosén – Tarasenko (A), R. Thomas, Bučněvič – Perron, R. O'Reilly (C), Saad – Kyrou, I. Barbašev, Toropčenko – N. Walker, L. Brown, Joshua.
    Trenér: Craig Berube

Rozhodčí: Anderson , Schlenker – Hunt, Galloway