Třinec – Příbram 4:1 (kon.) | Dukla Praha – Sparta B 2:2 (kon.) | Chrudim – Vyškov 0:0 (kon.)
Opava – Varnsdorf 3:1 (kon.) | Líšeň – Prostějov 2:0 (kon.)
SK Líšeň 2019
2:0 (1:0)
1. SK Prostějov
Sobota 30.04.2022, 17:00 • SK Líšeň • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 27. kolo

To je z Brna vše, pěkný den. (18:54:36)

Uvidíme tedy, jak dopadne zítřejší souboj mezi Vlašimí a Prostějovem. Prozatím jsou Brňané druzí, Prostějov zůstává na desátém místě.

Líšeň doma bere tři body po více jak měsíci a jsou to body velmi důležité. Díky tomu jsou teď Marvani druzí a to znamená barážové umístění.

Je hotovo. Líšeň měla více ze hry v prvním poločase, kdy se radovala v závěru po střele Málka. Druhá část patřila spíše Prostějovu, který měl několik šancí, ale i domácí nehráli vůbec špatně a hrozili po brejcích. Jeden vyšel v závěru, kdy střídající Toutou propálil pěknou střelou gólmana Bártu. Sledovali jsme solidní druholigový fotbal, Prostějov může žehrat na koncovku a první poločas, který mu nevyšel. Pak se sice zlepšil, ale Marvani ukázali svou sílu a kvalitu a berou druhou výhru v řadě.

90+3

90+2
    Utkání se v poklidu dohrává, je jasné, že Líšeň bude po dnešku na druhém místě tabulky a bude čekat, jak dopadne zítra Vlašim se Zbrojovkou.

90
    Už se hraje nastavení, domácí jsou s míčem za polovinou hřiště.

90
    Ještě tři minuty se v Líšni bude hrát atraktivní moravské derby.

90
    Kopřivův centr prošel na velké vápno, kde byl hlavičkující Amobi, ovšem od jeho hlavy šel míč metr nad bránu.

90
    Přichází nyní, standardka pro Prostějov.

89
    Před Koudelkou zasáhl v pravý čas Jeřábek, to mohla být šance ke snížení.

88
    Prostějov byl ve druhém poločase nebezpečnější, dvakrát byl blízko vyrovnání, ale nakonec si Marvani situaci pohlídali a v závěru ještě přidali gól. Toutou mohl krátce po své brance přidat další gól, ale tentokrát mu rána vůbec nesedla.

87
    Žlutá karta pro tým 1. SK Prostějov (Jakub Kopřiva).

85
    Líšeň právě vstřelila branku! Domácí zřejmě definitivně pojišťují své těžce vypracované tři body. Do rychlého brejku se vřítil střídající MARTINS TOUTOU MPONDO a jeho rána do šibenice byla exkluzivní. Míč zapadl pod pravé horní víko a domácí fanoušci vyvolávají jméno tohoto francouzského fotbalisty.