Benešov – Vltavín 1:0 (kon.) | Motorlet – Písek 3:1 (kon.) | Sokolov – Admira Praha 0:2 (kon.)
Králův Dvůr – Vyšehrad 0:0 (zruš.)
FK Motorlet Praha
3:1 (1:1)
FC Písek
Sobota 30.04.2022, 10:15 • Motorlet / tráva • Česká fotbalová liga (A) • 23. kolo

Děkuji za pozornost, pěkný zbytek soboty. (12:11:49)

Zápas skončil. Domácí šli do vedení ve 13. minutě, kdy se prosadil Vaněk. V závěru prvního poločasu však přišlo vyrovnání a do kabin se tak odcházelo za stavu nerozhodného. Krátce po zahájení druhého poločasu se ale domácí prosadili z penalty a v závěru si své vítězství pojistili po trefě Wexlera. Domácí si připíší tři body do tabulky, Písek odejde s prázdnou.

90+4

90+4
    Brankář Motorletu chytá míč do rukavic a pošle asi poslední nákop dopředu.

90+3
    Žlutá karta pro tým FK Motorlet Praha (Wexler).

90+3
    Motorlet je po brance v dobré náladě a hraje s klidem. Naopak Písek se dopouští zbytečných faulů, jako třeba teď, kousek od poloviny hřiště.

90+1
    Hned v první minutě nastavení se pokusili hosté ještě s výsledkem něco udělat, když se k zakončení odhodlal Dominik Mašek. Střela šla však vedle. Se sklopenou hlavou se tak musí písecký hráč vrátit zpět na svou polovinu.

90
    Nastavovat se budou 4 minuty.
    89. WEXLER - 3:1

89
    Motorlet právě vstřelil branku!
    Domácí si pojišťují vítězství! Po zhruba deseti minutách na hřišti se prosazuje tvrdou střelou SHAKED WEXLER!

88
    Střídání v týmu FK Motorlet Praha:
    ze hřiště odchází Čejka, přichází Sehedi.
    ze hřiště odchází Hrabina, přichází Tichý.

87
    Žlutá karta pro tým FK Motorlet Praha (Mihálek).

85
    Písku zbývá zhruba 5 minut do konce hry. Ve všech hráčích se snaží dobýt branku domácího celku.

84
    Žlutá karta pro tým FK Motorlet Praha (Rataj).

84
    Akce hostů zastavena pro ofsajd, který signalizuje čárový rozhodčí.

83
    Dominik Mašek byl faulovaný. Písek rozehraje z poloviny hřiště, nedaleko od střídaček.

82
    Střídání v týmu FC Písek:
    ze hřiště odchází Stejskal, přichází Petr.

81
    Střela z druhé vlny se hráči Písku moc nepovedla a míč odletěl daleko nad branku.

80
    Žlutí jsou znovu na polovině Motorletu a blýskat se skvělými zákroky musí brankář! Jednu takovou střelu teď musel vyrážet na roh!