Jablonec B – Teplice B 3:1 (kon.) | Velvary – Živanice 2:0 (kon.) | Ústí n/O – Zápy 1:2 (kon.)
TJ Slovan Velvary
2:0 (2:0)
TJ Sokol Živanice
Sobota 30.04.2022, 17:00 • Velvary / tráva • Česká fotbalová liga (B) • 23. kolo

Ve 23. kole byly úspěšnějším týmem domácí Velvary, které o výsledku rozhodly v prvních dvaceti minutách. Poté už jen bránily. Ačkoliv se Živanice snažily s výsledkem ještě něco udělat a zejména v druhé půli se zlepšily, povedlo se jim jen dvakrát nastřelit tyč. (18:52:15)

90+3

90+2
    Utkání spěje k závěru, tohle už Živanice nezvládnou.

90
    Valenta utekl po levé straně mohl definitivně rozhodnout, Vaníček byl ale proti.

90
    Po nepříjemném zákroku zůstal na trávníku ležet Spěvák. Hosté z následného přímého kopu bránu neohrozili.

88
    Ani tentokrát to nevyšlo, Kakrda běžel sám na bránu a v jedinečné příležitosti trefil tyč.

85
    Sokol je stále nastěhovaný před bránou domácích. Nedaří se mu ale dostat se do zakončení.

83
    Domácí poctivě brání a už nic nevymýšlejí. Živanice se přes obranný blok těžko dostávají.

79
    Hosté utahují smyčku před Šťovíčkem, potřebovali by v zakončení více přesnosti.

79
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary:
    ze hřiště odchází Jakub Chábera, přichází Jan Stárek.

77
    Po rohovém kopu se míč odrážel tak dlouho až skončil a tyči brány. Teď byly Živanice asi nejblíže snížení.

76
    Žlutá karta pro tým TJ Slovan Velvary (Dominik Šustr).

74
    Žlutá karta pro tým TJ Sokol Živanice (Lukáš Kopecký).

74
    Šťovíček nakonec musel vytáhnout zákrok proti nepříjemné střele hostí z úhlu.

72
    Živanice se ještě nadechují a znovu zkouší se prodrat do útoku. V přihrávkách jsou ale nepřesné.

70
    Hra je hodně rozkouskovaná a žádný z týmů se nesnaží tvořit.

68
    Nepřesnosti na obou stranách.

65
    Míč ve vápně doskákal až k osamocenému Langrovi, kterému se střela vůbec nepovedla a jen se chytil za hlavu.