Turín – Neapol 0:1 (kon.) | Sassuolo – Udinese 1:1 (kon.) | Lazio – Sampdoria 2:0 (kon.)
Turín FC
0:1 (0:0)
SSC Neapol
Sobota 07.05.2022, 15:05 • Stadio Olimpico Grande, Turín • Italská Serie A • 36. kolo

Druhý poločas byl na zajímavější momenty trochu bohatší než první půle.

V padesáté osmé minutě byl podražen Mertens obráncem Bremerem, ale Insigne pokutový kop neproměnil, když nechal vyniknout brankáře Berišu!

Sedmnáct minut před koncem ukořistil míč Fabián Ruiz a po sólovém úniku dokázal prostřelit brankáře Berišu!

Turín FC nenalezl ve zbytku času dost sil na vyrovnání a tak SSC Neapol, ziskem tří bodů značně vylepšila svou pozici v souboji o třetí místo v ligové tabulce.

Mějte hezký zbytek dne. (17:09:25)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 4:3. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 18:11.

90+6

90+6
    Žlutá karta pro tým SSC Neapol (Eljif Elmas) za faul.

90+6
    Následně Ekmas musel zatáhnout doslova za záchranou brzdu a po zásluze uvidí od rozhodčího žluté napomenutí.

90+5
    Postup Turína byl přerušen az cenu odkopu míč za postranní čáru.

90+4
    Odkop Matteo Politana zablokoval pohotový napadač Cristian Ansaldi.

90+3
    Střídání v týmu SSC Neapol:
    ze hřiště odchází Victor Osimhen, přichází Andrea Petagna.

90+3
    Osimhena z trávníku zvedá jeho spoluhráč Politano.

90+2
    Koulibaly pro tuto chvíli hry bezkonkurenčně ovládl pokutové území Neapole.

90+1
    Osimhen se dopustil faulu, hráči Turína mají poskytnutnou výhodu od rozhodčího.

90
    Rozhodčí nastaví 5 minut!

89
    Rohový kop z levé strany hřiště pro hráče Turína FC.

88
    Střela Belottiho z přímého kopu letěla pouze přímo na brankáře Davida Ospinu.

87
    Přímý kop pro hráče Turín FC.

85
    Osimhen posunul míč na rozběhnutého Zielińského a jeho přihrávku před branku se štěstím sráží na rohový kop místo vlastního gólu dobíhající Ansaldi.