Zbuzany – Hr. Králové B 1:2 (kon.) | Přepeře – Chlumec n/C 2:4 (kon.) | Živanice – Liberec B 1:0 (kon.)
TJ Sokol Živanice
1:0 (0:0)
Slovan Liberec B
Sobota 07.05.2022, 17:00 • Živanice - tráva • Česká fotbalová liga (B) • 24. kolo

Živanice doma porazily béčko Liberce díky přesné trefě z penaltového puntíku v podání Petruse. Ač se Liberec během celého zápasu tlačil ke gólu, brankář Frydrych zůstal nepřekonán a i on tak měl podíl na třech získaných bodech. Děkuji za pozornost, pěkný zbytek soboty. (19:23:53)

90+5

90+5
    Liberec nakopává míč dopředu, už nezbývá moc času do konce.

90+4
    Liberci zbývají poslední desítky vteřin, aby s výsledkem něco udělal. Problém je, že se mu nedaří dostat z vlastní poloviny.

90+2
    Střídání v týmu TJ Sokol Živanice:
    ze hřiště odchází Kopecký, přichází Pánek F..

90+2
    Liberec je ve všech hráčích na polovině Živanic.

90
    Hrát se bude o pět minut navíc.

90
    Matoušek se snažil individuálně prosadit, ale přes chumel hráčů neprošel a navíc se dopustil faulu.

89
    Opravdu to byl on, avšak jeho pokus šel vedle branky.

88
    Liberec si vybojoval standardku ze slibné vzdálenosti. U míče stojí také Jan Matoušek, která pravděpodobně rozehraje.

86
    Další centr, který letěl do šestnáctky Živanic sbírá Frydrych.

85
    ze hřiště odchází Štěpánek, přichází Pánek D..

83
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec B:
    ze hřiště odchází Doumbia, přichází Málek.

83
    Žlutá karta pro tým TJ Sokol Živanice (Langr).

82
    Liberec se bude snažit ještě s výsledkem něco udělat. Vzhledem k vývoji zápasu by byl pro ně tento výsledek možná krutý. Ještě však zbývá asi 8 minut.
    80. PETRUS - 1:0

80
    Živanice právě vstřelily branku!
    Domácí se ujímají vedení 10 minut před koncem zápasu! Z penalty se prosazuje DAVID PETRUS!