Devils Zlín – HC Boskovice inline 4:3 (kon.) | Uh. Brod – Brno 4:6 (kon.) | Roller Storm – Černošice 4:7 (kon.)
IHC Prague Rats – HC Hořovice 10:2 (kon.) | Devils Zlín – Brno 7:6 (kon.) | Uh. Brod – HC Boskovice inline 3:5 (kon.)
Roller Storm – HC Hořovice 7:9 (kon.) | IHC Prague Rats – Černošice 12:5 (kon.)
IHC KANCI Uherský Brod
4:6 (3:1, 1:5)
Mission Roller Brno
Sobota 07.05.2022, 10:00STILMAT extraliga inline hokeje • 1. kolo

Domácí ve druhé polovině utkání ztratili dvoubrankový náskok, během pěti minut inkasovali třikrát a z výhry se tak radují Brněnští. (11:18:27)

39:50
    Střela od poloviny byla tečovaná a ještě domácí doráželi na Hrachovinu. Jenže melu v brankovišti ukončil hvizd.

39:08
    Domácí to zkouší bez brankáře!

39:07
    Vyloučení v týmu Mission Roller Brno:
    Korn – 2 min, podrážení.

38:30
    Vaněk tečoval přímo před Hrachovinou střílenou přihrávku, ale puk trefil brankáře. Tohle byla velká šance ještě udělat z poslední minuty drama.

37:50
    Uherský Brod právě vstřelil branku!
    Domácí mají ještě naději, protože puk dotlačil do sítě FILIP STIKSA. Asistence: Šiller.

37:43
    Domácí teď ostřelovali Hrachovinu ze všech stran, ale hostující brankář má stále čisté konto po vystřídání Chvátala.

35:39
    Mikulec se dostal do dobré šance na levé straně, ale Hrachovina dobře zasáhl.

34:08
    Po jedné z akcí zůstal za bránou ležet Dlouhý a jen těžce se sbírá z plochy.

33:21
    Brno právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je LUKÁŠ KAUKIČ. Asistence: Dlouhý.

33:15
    Autorem branky je DAVID SEDLÁČEK. Asistence: Rosendorf.

30:53
    Pavlůskovu střelu přes hráče ukryl Hrachovina ve výstroji.

29:37
    Brno právě vstřelilo branku! Tak pozor, hosté otáčejí vývoj zápasu během necelých pěti minut! JIŘÍ DROBNÝ z pravého kruhu vypálil zápěstím a trefil se nad rameno domácího brankáře. Asistence: Strýček.

27:32
    Kaukič – 2 min, vysoká hůl.

26:29
    Autorem branky je KORN. Asistence: Kaukič.

24:52
    Brno právě vstřelilo branku! FILIP ONDRÁČEK se natlačil před brankáře a v šanci dvou na jednoho uklidil puk bezpečně za jeho záda. Asistence: Korn.

23:36
    Strýček obkroužil bránu a našel Dlouhého, ale jeho střelu u tyče stihl mladší z Málkových chytit.

23:17
    Hosté se ubránili a Drobný už čeká na přihrávku v útočném pásmu.

Marek Janoš

Branky a nahrávky: 10. Červenka (Heča), 14. Mikulec (Šiller), 16. Stiksa (Šiller, Budil), 38. Stiksa (Šiller) – 2. Drobný (Korn), 25. Ondráček (Kaukič), 27. Korn (Kaukič), 30. Drobný (Strýček), 34. Sedláček (Rosendorf), 34. Kaukič (Dlouhý)

IHC KANCI Uherský Brod: T. Málek (K. Málek) – Heča, Vaněk – Budil, Červenka, Mikulec, Pavlůsek, Šiller, Stiksa.
    Mission Roller Brno: Chvátal (21. P. Hrachovina) – Strýček, Sedláček, Rosendorf – Barus, Dlouhý, Kadlec, Kaukič, Kazlepka, Ondráček, Stehlík, Korn.