FK Chrudim
3:1 (1:1) Stav série: 2:1
SK Interobal Plzeň
Úterý 10.05.2022, 20:20 • MSH Chrudim • Play off 1. futsal ligy • Finále

Plzeň nedokázala ani potřetí v letošní sezoně vyhrát v Chrudimi. Ta byla ve většinu zápasu lepším mužstvem, poločasová plichta pro hosty po Rešetárově gólu v čase 19:50 byla pro Interobal přijatelná. Ve druhém poločase to už bylo kdo s koho. Plzeň v prvních deseti minutách vyrovnala hru, v závěru čelila velkému tlaku, ale nakonec si přece jen počtvrté v play-off zahrála prodloužení.

V něm byla nadále pod velkým tlakem až Maxova přihrávka propadla k Torresovi a ten přidal svou druhou branku v zápase. Plzeň postavila powerplay s Rešetárem jakožto pátým hráčem, ale své třetí penalty v letošních vyřazovacích bojích už si nevynutila. Chrudim tak bude ve čtvrtek útočit na svůj patnáctý titul a Plzeň bude chtít, aby se série vrátila k pátému zápasu. Rozhodující finálový duel zažila nejvyšší česká futsalová soutěž naposledy v roce 2010, kdy Chrudim doma porazila Teplice. (22:44:56)

Zápas se ještě dohrává po konfliktu hráčů Chrudimi a trenéra Condeho s koučem Kopeckým. Celá situace vznikla kvůli tomu, že si plzeňský trenér něco pověděl s Martinem Došou při podávání rukou.

49:47 EVERTON - 3:1

49:47
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Kozár se rozeběhl středem, Dudu vykopl jeho střelu pravou nohu, pak dorážel Seidler volejem z levé strany. Dudu rychle vyhodil na levou stranu na EVERTONA a ten trefil přes Holého prázdnou bránu. Asistence: Dudu.

49:25
    Künstner presoval gólmana, ten poslal balón na levou stranu do autu, zase plzeňská powerplay.

49:20
    Chrudim získala aut zleva na své útočné polovině.

49:14
    Rešetár přišel o míč na středu, Koudelka mířil vedle levé tyče.

48:46
    Kozár zabránil pokusu z levé strany do prázdné brány.

48:28
    Dudu odkopl míč z levé strany před Künstnerem do stropu haly, powerplay Plzně.

48:16
    Seidler nacentroval k levé tyči na Ricka, ten neuspěl sám proti gólmanovi.

48:07
    Plzeň postavila powerplay s Rešetárem.
    47:36 TORRES - 2:1

47:36
    Torres se otočil kolem Ricka na levé straně a jeho sklepnutí pod sebe propadlo do pravé poloviny brankoviště, kde MATEUS TORRES skóroval z druhého doteku na bližší tyč. Asistence: Max.

47:11
    Koudelka přihrával po levé straně do brankoviště Pavlu Drozdovi, tomu už skákal Vahala pod nohy.

46:41
    Vahala poslal míč z pravé strany mimo branku. Těžko soudit, jestli cítil, že přistupuje hráč.

46:19
    Chrudim otravovala Plzeň při její rozehrávce a může zaútočit.

46:01
    Nástřel Davida Drozda z levé strany na jeho bratra škrtal Vahala u protější tyče na roh.

45:46
    Pavel Drozd si naváděl míč na pravé straně na levačku, Buchta tečoval jeho střelu vedle zadní tyče.

45:31
    Vahala rozehrával na levou stranu na Buchtu, ten získal roh při souboji s Koudelkou.

45:14
    David Drozd měl proti sobě dva hráče na pravé straně a mířil kolem Ricka vedle přední tyče.

45:01
    Začalo druhé prodloužení.

Plzeň si nevypracovala loženku, Chrudim ji mačkala při powerplay, ale gól nedala. V jednu chvíli se dožadovala krátké penalty za ruku Ricka na čáře, který zaskočil za Vahalu při pokusu Davida Drozda. Interobal přišel o Dušana Künstnera vinou třetí žluté karty v play-off.

45:00
    První poločas prodloužení skončil.

44:49
    Někdo z Chrudimi stoupl na míč, toho se chopil Künstner na pravé straně. Ten měl proti sobě dva hráči a vybojoval aut. Chrudimským se nelíbilo, že na zemi Radovanovič po souboji s Holým. Žlutou kartu vyfasoval Doša a zároveň trenér Conde. Radovanovič kulhá...

44:21
    Chrudim ztratila míč, Seidler dostal pas do běhu na půli, ale domácí se vrátili pod míč a Rešetár se pak neprosadil na pravé straně.

44:00
    Chrudim buší do Plzně, ta hraje ale hodně obětavě.

43:30
    Plzeňští se marně dožadovali toho, že Chrudimští špatně vystřídali a dopustili se typického hokejového přestupku – příliš mnoho hráčů na hřišti.

42:36
    Torres přihrával na pravou stranu Davidu Drozdovi, jeho střela na zadní tyč skončila na pravé ruce Ricka stojícího na čáře, Chrudimští protestují, ale krátká penalta se nepíská.

42:19
    Dušan Künstner dostává za faul na otáčejícího se Maxe na levé straně třetí žlutou kartu v play-off a čtvrtý zápas tak bude sledovat jen z hlediště.

41:52
    Vahala přihrával Štrajtovi na pravou stranu, ten poslal míč na střed na slabší pravačku Holého a podle toho to také dopadlo. Tím pádem se rozjel kontr Chrudimi dva na jednoho, ale jediný bránící Rick zachránil Interobal.

41:22
    Chrudim dobře vysunula presink a Kozár chyboval, aut pro Pavla Drozda před střídačkou Plzně.

40:40
    Rick zůstal při Seidlerově autu na pravé straně, ale nesedl mu volej vedle přední tyče.

40:36
    Rick nakopával autem z pravé strany na Rešetára na pivotu, po souboji plzeňského kapitána se odrazil balón na levou stranu, kde byl Seidler.

40:20
    Plzeň zapomněla v brankovišti na Pavla Drozda, z prvního doteku mu odskočil míč od nohy a pak ho odpálil Rick na poslední chvíli.

40:17
    David Drozd udělal kličku Rešetárovi na pravé straně a snažil se pokus mezi nohy Vahaly, následně Rešetár postrčil ve skluzu do autu.

40:01
    Začal první poločas prodloužení.

1:1 na góly, 1:1 na zápasy. Ve druhém poločase už gól nepadl. Plzeň v prvních deseti minutách vyrovnala hru a mohla jít do vedení, když Buchta po postrčení Holého běžel na gólmana, nebo Künstner nepotrestal Došovo zaváhání volejem pod břevno. V závěru druhého poločasu byla Plzeň pod velkým tlakem, ale Vahala už neinkasoval. Plzeň tak čeká čtvrté prodloužení v tomto play-off a třeba i třetí penalty.

40:00
    Druhý poločas skončil.

39:57
    Künstner blokuje střelu, pak brankáři Chrudimi uletěl balón z levé strany nad branku.

39:39
    Torres šel jeden na jednoho na pravé straně s Künstnerem, pak zasáhl ve skluzu Kozár.

39:27
    Oddechový čas pro tým FK Chrudim.

39:10
    Koudelka se dostal při rozehrávce Vahaly před Künstnera a táhl brejk tři na dva, Holý srazil jeho zakončení z levé strany do rukou gólmana Plzně.

38:54
    Koudelka zastaven dvěma hráči na pravé straně, rozehrává Vahala.

38:40
    Künstner měl daleko k Vahalově nákopu na levé straně.

38:35
    Powerplay Chrudimi skončila nepřesným centrem Doši z pravé strany, aut pro Plzeň.

38:07
    Everton si nezpracoval ideálně balón na levé straně, pak dobře vystoupil Rick.

37:34
    Plzeň neměla míč příliš dlouho a musí se znovu bránit.

37:16
    Seidler se poštěkal s Došou, Rešetár odtahoval Seidlera. Zprvu i kapitán Plzně si měl co říci se slovenským reprezentantem. Celou situaci chtěl uklidnit Rick... Obejde se to bez karet.

37:10
    Everton si na levé straně přehodil míč na pravačku, Vahala vykopával střelu na bližší tyč.

36:59
    Everton trefil pokusem z levé strany Štrajta.

36:28
    Chrudim je lepší v posledních minutách, ale pro Plzeň to zatím nemá vážnější následky.

36:17
    Vahalův výhoz nezpracoval na levé straně Seidler, ten měl proti sobě Došu.

35:34
    Plzeň chybovala, ale David Drozd neproměnil šanci z pravé strany, když byl sám proti Vahalovi.

35:06
    Vahala chytá Koudelkovu střelu ze střední vzdálenosti.

34:40
    Chrudim udělala čtvrtý faul.

34:30
    Rick chtěl nasadit jesle a udělal hrubku před svou lavičkou, pak se z této chyby vykopl vykopnutím střely z pravé strany na vzdálenější tyče.

34:14
    Plzeňskou ztrátu na půli napravuje Seidler vyhraným soubojem z levé strany proti Davidu Drozdovi.

33:44
    Nechybělo mnoho, aby po zaváhání gólmana se Künstner dostal na pravé straně k míči, získal alespoň roh.

33:38
    Nástřel Evertona z pravé strany propadl brankovištěm vedle zadní tyče a tlak Chrudimi narušuje trenér Kopecký timeoutem.

32:52
    Plzeň je pod tlakem v posledních minutách, ale zatím odolává.

32:32
    Po pasu zprava na střed zakončoval Doša nečistě z dobré pozice nad břevno.

32:16
    Hosté se nadále brání domácí powerplay.

31:58
    Rick blokuje střelu z pravé strany, roh pro Torrese.

31:55
    Everton obešel dva hráče na levé straně, pak střílel z úhlu mezi nohy Vahaly.

31:30
    Powerplay Chrudimi s Dudem. Everton zrychlil centrem z pravé strany a u vzdálenější tyče byl úplně volný Radovanovič, balón ovšem nezpracoval. Nyní si ale Plzeň koledovala.

31:06
    Rick nahrával z levé strany Rešetárovi, ale už byl v autu a Holý rychle pouští Vahalu na plac.

30:43
    Plzeň postavila powerplay s Holým v dresu brankáře na pravé straně.

30:20
    Holý vracel Rešetárovi na pravou stranu do běhu, toho dostoupil Doša potom, co si Rešetár míč ukopl.

30:06
    Individuální akce Künstnera skončila sraženou střelou z levé strany vedle přední tyče, Rick bere roh.

29:42
    Rick vyhrál souboj s Pavlem Drozdem v brankovišti o odražený míč, ale hostující rozehrávka na levou stranu na Künstnera nebyla přesná.

29:07
    Dudu namazal Rešetárovi, ten mířil z pravé strany mimo branku.

28:37
    První faul Plzně, mezitím na lavičce Plzně viděl kartu vedoucí mužstva Jakub Hodek.

28:17
    Rešetár nepokryl při Koudelkově autu Pavla Drozda, ten odběhl a bombu z devítky a pravé strany zastavilo břevno.

28:09
    Dudu stáhl nákop z pravé strany v podání Vahaly.

27:11
    Doša zaváhal na pravé straně a Künstner stojící za ním se položil do voleje, když byl sám proti gólmanovi, snažil se narvat balón pod víko, ale Dudu použil ruce.

26:54
    Chrudim hrála powerplay s brankářem až udělala chybu na pravé straně a na míči je tak Plzeň.

26:38
    Seidlerovi odskočil míč na pravé straně při zpracování nahrávky Buchty. Vzápětí trefil Radovanovič na pivotu Holého.

26:19
    Torres nasměroval střelu ze střední vzdálenosti do vyskakujícího spoluhráče Doši.

25:53
    Torres si navedl míč zprava na střed na levačku a zakončil do otáčejícího se Seidlera.

25:38
    Seidler posunul na pravou stranu, Holý střílel levačkou výrazně vedle protější šibenice. Navíc zasáhl balón nečistě.

25:36
    Doša se vzteká, že mu byla pískaná levá ruka při souboji se Seidlerem. Ten měl nohu relativně vysoko. Nicméně platí stav 3:0 na fauly. Ty se přenáší do prodloužení.

25:13
    Plzeňský výkon jde nahoru v porovnání s prvním poločasem, i kvůli tomu sledujeme nadstandardní ligový futsal.

24:34
    Po zisku míče si chtěl Kozár narazit, ale Štrajt mu posílal zpětný pas na paty. Nicméně tohle zavánělo brejkem Plzně.

24:11
    Künstner získal míč a hned poté byl faulován zezadu Drozdem, na fauly 2:0.

23:41
    Chrudim by chtěla ruku Künstnera, ale nepíská se první faul Plzně.

23:29
    Koudelka selhal sám proti Vahalovi!

23:10
    Vahala vykopává Drozdovu střelu z levé strany na zadní tyč, ve druhém poločase zatím skvělý futsal.

22:54
    Buchta dostal perfektní pas patou do běhu na pravé straně a šel na brankáře, marně tlačil míč mezi nohy.

22:22
    Plzeň chybovala ve hře v pěti na půli, a to docela výrazně. Everton postrčil na pravou stranu a následná střela směřovala do boční sítě v době, kdy Plzeň neměla na place klasického gólmana.

21:47
    Everton dostává kartu za strčení Ricka z pravé strany, ironicky se tomu usmívá. S rozhodčím Filipským debatuje Koudelka a Dudu. Rick se ještě držel za krk, ale bude v pohodě.

21:28
    Künstner si hodil míč na levé straně kolem dvou hráčů, Dudu ho odpálil do bezpečí.

21:19
    Everton dělal kličku Rešetárovi zleva na střed a zakončoval pravačkou, trefil jen nohu Ricka.

20:39
    Doša uklidnil hru a Chrudimští kombinovali až centr Torrese z pravé strany skončil u zadní tyče, kde hlavičkoval Radovanovič do boční sítě.

20:11
    Plzeň měla výkop a hned začala powerplay.

20:01

Plzeň neměla směrem dopředu prakticky vůbec nic. Do šancí se dostávala sporadicky. V páté minutě inkasovala pokusem Torrese mezi nohy Vahaly. Stejně jako v prvním duelu ji utekl začátek. Chrudim velice dobře presovala. Měla hru pod kontrolou. Mohla přidat druhou trefu, kdy Plzeň ztratila balón při své powerplay a Kozár nevystřídal úplně ideálně. V přerušené hře pustil Vahalu na plac. Ten krátce poté podržel Interobal, když nadvakrát vychytal Pavla Drozda při centru Koudelky a poté si pohlídal i zakončení Maxe z brankoviště.

Trenér Kopecký sáhl v desáté minutě k timeoutu, načež Plzeň během krátké chvíli udělala čtyři fauly (jakože to fauly byly) a otočila stav akumovaných faulů. Byla až přehnaně agresivní a dostala se pod hrozbu desetimetrového kopu. K dlouhé penaltě už nedošlo. Ve chvíli, kdy to vypadalo, že první poločas skončí lépe pro Chrudim, tak zhruba 47 sekund před pauzou přes sebe Rešetár přehodil dres gólmana, plnil roli pátého hráče a deset vteřin před koncem úvodního dějství utáhl střelu z levé strany na vzdálenější tyč.

Vzhledem k průběhu prvního poločasu musí Plzeň brát remízu všema deseti. Otázkou zůstává, jak moc ovlivní zápas Rešetárova branka do šatny.

20:00
    19:50 REŠETÁR - 1:1

19:50
    Interobal Plzeň právě vstřelil branku!
    Pane jo, Plzni ta powerplay vůbec nevycházela, ale nakonec ten tah s kapitánem v dresu gólmana přinesl gól do šatny! Rick na středu prodloužil nahrávku Buchty z prvního doteku na levou stranu, kde měl LUKÁŠ REŠETÁR hodně prostoru na to, aby si hodil na pravačku a zakončil na zadní tyč. Člověk si nepamatuje, že by někdy hrála Plzeň powerplay s Rešetárem jakožto pátým hráčem. Asistence: Gabriel Rick.

19:13
    Rešetár rychle odběhl na střídačku pro dres brankáře a je pátým futsalistou hostů při powerplay.

19:11
    Künstner se otočil na pravé straně kolem Pavla Drozda, ten jej zastavil čtvrtým faulem Chrudimi.

18:55
    Vahala si při výhozu na pravou stranu nerozuměl se Seidlerem.

17:58
    Plzeň ztratila míč a Kozár nejprve nestačil vystřídat. Pak v přerušené hře to Kozárovi nevyšlo úplně ideálně, nicméně Vahala nadvakrát vychytal Pavla Drozda a po dalším pasu pod sebe si pohlídal i loženku Maxe mezi nohy.

17:35
    Plzeň jde do powerplay s Kozárem.

17:12
    Doša pokazil pas mezi dvěma hráči na pravé straně na Torrese a rozehraje Vahala.

16:37
    Tentokráte powerplay Chrudimi s gólmanem.

16:07
    Chrudim dobře napadala rozehrávku až se Seidler dostal s míčem mimo hřiště.

15:14
    Plzeň získala aut a šla do powerplay, Chrudim ale začala na půli presovat a donutila Kozára k chybě.

15:07
    Vahala vykopl pravou nohou střelu Evertona z pravé strany, Everton posléze kope roh.

15:05

15:05
    Dezorientovaná plzeňská obrana mohla podruhé inkasovat. Doša shazoval patou zprava na levou stranu a Everton zakončoval přes padajícího Štrajta na vzdálenější tyč do levé ruky přesouvajícího se Vahaly, ten ještě stačil zareagovat na pokus do protipohybu.

14:43
    Chrudim v poklidu drží balón na své obranné polovině.

13:51
    Holý vystoupil z pravé strany na Koudelku, pak něco Rick pověděl asistentovi rozhodčího.

13:33
    Buchta se otáčel v brankovišti, Dudu vypíchl balón nataženou nohou. Krátce poté přišel zákrok Rešetára na Koudelku, po kterém se nebude pískat dlouhá penalta.

13:08
    Rick se hezky uvolnil na levé straně a servíroval centr na zadní tyč, kde měl Buchta proti sobě prázdnou bránu. Domácí se dožadovali desítky za údajnou ruku Buchty.

12:37
    Plzeň hraje powerplay s Kozárem jakožto pátým hráčem.

11:55
    Interobal měl zase problémy s vysokým presinkem a Chrudim sáhla k powerplay, tu ukončil David Drozd levačkou z pravé strany nad branku.

11:40
    Plzeň zatím neměla směrem dopředu vůbec nic...

10:48
    Rick si chtěl narazit na levé straně s Rešetárem, ten pak nezpracoval zpětný pas.

10:27
    Plzeň jde do powerplay s Kozárem v dresu brankáře, ten se postavil na levou stranu.

10:22
    Plzeň je nyní až přehnaně agresivní a de facto po svém timeoutu udělala čtyři fauly.

10:05
    Künstner namazal rohem z pravé strany Došovi, toho podkopl Rick. Chrudim chtěla třetí kartu pro Ricka v play-off. V přerušené hře si popovídali Seidler s Došou. Plzeň má pět faulů.

09:49
    Everton se zbavil dvou hráčů na pravé straně a pak jej tvrdým skluzem poslal na zem Rešetár těsně před brankovištěm, čtvrtá žlutá karta pro Rešetára v play-off a Plzni během chvíle otáčí stav faulů. Momentálně má čtyři, zatímco Chrudim tři.

09:33
    Radovanovič se otáčel na pravé straně kolem Holého, ten jej nejprve držel a pak stáhl, vidí druhou žlutou kartu v play-off je pátým karetně ohroženým Plzeňákem.

09:20
    Seidler porazil Evertona na polovině hřiště, za druhý faul Plzně se omluvil.

09:04
    Oddechový čas pro tým SK Interobal Plzeň.

09:04
    Doša zajel do Vahaly po odehrání přihrávky plzeňským gólmanem na levou stranu, zasáhl ho do levé nohy, na fauly 3:1.

08:54
    Chrudim je zatím lepší, má převahu na držení míče, aktivně presuje.

07:45
    Koudelka reklamoval ruku Seidlera, rozhodčí hru pustili, pak pálil Rick z dálky do náruče gólmana pod horní tyčí.

07:14
    Rešetár držel Pavla Drozda při souboji jeden na jednoho, Chrudim chce kartu, na fauly 2:1.

06:33
    Druhý faul Chrudimi, na fauly 2:0.

06:23
    Plzeň zatím nevystřelila na bránu a stejně jako v prvním duelu ji docela utekl začátek zápasu.

06:03
    Slováček vystoupil z pravé strany na Vahalu, ten ho napálil a míč se odrážel od chrudimského kapitána do autu.

05:59
    Vahalova rána z půle sražena, následuje aut Plzně z pravé strany.

05:40
    Koudelka dostal prostor k zakončení z levé strany vedle přední tyče.

05:19
    Po rozehrávce na pivota Pavla Drozda odkopl Rick balón a David vezme roh.
    04:47 TORRES - 1:0

04:47
    Radovanović nahrál zleva pod sebe na MATEUSE TORRESE a ten relativně ze střední vzdálenosti překonal Vahalu mezi nohama. Brankář Plzně toho kvůli souboji Kozára s Koudelkou moc neviděl. Asistence: Marko Radovanovič.

04:29
    Jinak čtyřky obou mužstev beze změn oproti pátečnímu duelu. Plzeň bude znovu točit osm lidí.

03:43
    Plzeň pokryla Radovanoviče na pivotu a čtyřka složená ze tří účastníků loňského MS může střídat.

03:10
    Doša ztratil balón a pak držel Buchtu na levé straně, ještě zakopl míč, první faul duelu.

02:56
    Holý zablokoval střelu Evertona z pravé strany, následně se Seidler postavil do Došova zakončení.

02:07
    Vahala lapil první loženku, vyrážel pravou rukou potom, co před ním zůstal Drozd úplně sám. Všechno to začalo ziskem Doši proti Buchtovi, pak Pavel Drozd prošel přes Rešetára, ale na reprezentačního gólmana nevyzrál.

01:47
    Koudelka měl proti sobě na pravé straně Künstnera a minul bližší tyč.

01:16
    Štrajt táhl brejk po levé straně, s jeho pokusem nemohl mít Dudu problémy.

19:19
    Ten nakopával na pivota do vápna, odražený balón poslal Štrajt z první a pravé strany mimo branku.

19:30
    Interobal se poprvé dostal k míči a hned zapojil Vahalu.

00:01

Chrudimská sestava je navlas stejná jako ve druhém zápase, takže bez Dominika Baloga. Plzni se vrací Martin Zdráhal, naopak schází třetí brankář Jakub Luhový.

FK Chrudim: Dudu (Javorski, Gerčák) – Everton, R. Mareš, Kubát, Max, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Doša, Torres, Radovanovič, Slováček (C).
    Trenér: Felipe Conde

SK Interobal Plzeň: Vahala (Němec) – Rick, Rešetár (C), Buchta, Kozár, Holý, Zdráhal, Štrajt, Havel, Seidler, Künstner.
    Trenér: Marek Kopecký

Rozhodčí: Černý, Filipský – Havlík.

Plzeň bude usilovat o to, aby na třetí pokus zvítězila v letošní sezoně v Chrudimi. V předchozích dvou duelech prohrála 1:5, respektive 2:3. Nechme se překvapit, jestli trenér Kopecký opět sáhne k tomu, že na rozdíl od prvního finále bude točit osm lidí. V pátek se vůbec poprvé v životě ve finále dostal na plac Michal Štrajt a své si odvedl, ačkoliv tedy začal ostrým skluzem na Slováčka v úvodní minutě, kdy mohl být rád, že sudí Lasch zvolil domluvu a nikoliv udělení žluté karty.

Chrudim vyhrála první zápas 3:2, když byla v prvním poločase lepší a navíc vstřelila Došou gól do šatny. Ve druhém poločase odskočila Slováčkem do dvoubrankového vedení a Plzeň se už dostala jen na kontakt. V závěru neproměnil obrovskou šanci exchrudimský Rešetár. Za stavu 1:0 chtěla Chrudim vybojovat v Plzni dva mečboly. Kurz sázkové kanceláře Tipsport na její titul klesl před výkopem na 1,05 (na Plzeň tou dobou 7,5). Nicméně Východočeši poprvé od 26. února 2021 nedali branku a v takticky svázané bitvě padli 0:2.

Hezký den, ve finále 1. FUTSAL ligy platí po dvou zápasech stav 1:1. Chrudim a Plzeň si to tak rozdají o mečbol. Vítěz bude ve čtvrtek útočit na zisk mistrovského titulu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:20.

Vít Muzikář

Branky: 5. Torres (Radovanovič), 48. Torres (Max), 50. Everton (Dudu) – 20. Rešetár (Rick)

Karty:   22. Everton (CHR), 45. Doša (CHR), 45. Conde (trenér) (CHR) – 10. Holý (PLZ), 10. Rešetár (PLZ), 29. Hodek (vedoucí mužstva) (PLZ), 43. Künstner (PLZ)

FK Chrudim: Dudu (Javorski, Gerčák) – Koudelka, Slováček (C), P. Drozd, D. Drozd – Torres, Doša, Radovanovič, Everton – R. Mareš, Kubát, Max.

SK Interobal Plzeň: Vahala (Němec) – Rick, Kozár, Štrajt, Künstner – Holý, Rešetár (C), Seidler, Buchta – Zdráhal, Buchta.

Rozhodčí: Černý, Filipský – Havlík