Alavés – Espanyol 2:1 (kon.) | Osasuna – Getafe 1:1 (kon.) | Sevilla – Mallorca 0:0 (kon.)
Elche – Atlético 0:2 (kon.)
CA Osasuna
1:1 (1:1)
Getafe CF
Středa 11.05.2022, 19:00 • Estadio El Sadar (Pamplona) • Španělská LaLiga • 36. kolo

Tento zápas mnoho fotbalové krásy nenabídl. První branku zápasu vstřelil v deváté minutě Oier. Následně po dvaceti minutách centroval před branku hostující Nemanja Maksimović a jeho míč si do své branky nešťastně srazil Lucas Torró. Další branku už nepadla, a tak duel skončil smírně 1:1. (21:01:21)

Držení míče: 67 % : 33 %.
    Střely na branku: 1:0. Střely mimo: 5:3. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 10:16.

90+8

90+7
    Domácí fotbalisté rozehrávají od své branky, ale další centr postrádal přesnost.

90+6
    Další ofsajd a v něm byl Ante Budimir. To potvrdil také opakovaný záběr.

90+6
    Volný kop pro domácí, ale obrana hostů rychle odehrála míč.

90+5
    Dostáváme se do samého závěru zápasu, stav je stále vyrovnaný, ale jednoznačně lepším týmem jsou domácí.

90+4
    Střídání v týmu Getafe CF:
    ze hřiště odchází Enes Ünal, přichází Sandro Ramírez.

90+4
    ze hřiště odchází Juan Iglesias, přichází Damián Suárez.

90+3
    Domácí jej rychle rozehráli, ale obrana si dobře dokázala poradit a střelu zblokovala. Brankář ani zasahovat nemusel.

90+2
    Aktivněji hrající domácí celek vybojoval zajímavou možnost pro volný kop. Kousek před velkým vápnem.

90+1
    Domácí celek měl zajímavou příležitost, ale balon končí ve středu branky, kde byl připravený brankář.

90+1
    Šest minut uvidíme navíc.

90
    Střídání v týmu CA Osasuna:
    ze hřiště odchází Lucas Torró, přichází Iván Barbero.

90
    ze hřiště odchází Borja Mayoral, přichází Okay Yokuşlu.

89
    Druhá žlutá a následně červená karta pro tým Getafe CF (Stefan Mitrović). Hostující hráč uviděl druhou žlotou a tedy červenou kartu za faul.

87
    Do akce jde VAR a řeší se faul.

86
    Ante Budimir upadl po souboji se soupeřem, dožadoval se odpískání faulu, ale sudí držení nepísají.