Nice – Saint-Étienne 4:2 (kon.) | Nantes – Rennes 2:1 (kon.)
OGC Nice
4:2 (0:2)
AS Saint-Étienne
Středa 11.05.2022, 19:00 • Allianz Riviera, Nice • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 36. kolo

Díky za pozornost a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit opět na shledanou. (20:58:45)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 4:3. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 10:14.

Je dobojováno. Domácí sice po prvním poločase prohrávali 0:2, ale ten druhý byl zcela v jejich režii. Dostali se totiž na kontaktní branku a po chvilce se trefil Delort a vyrovnal. Stejný hráč pak i zápas otočil na stranu Nice a hosté najednou ztráceli. Poslední tečku přidal střídající Hišám Búdawí, jenž se trefil po tom, co byl necelou minutu na hřišti. Hosté tak z Nice nevezou ani bod, naopak ze ztraceného zápasu domácí vytěžili maximum a slaví tři body.

90+4

90+4
    Poslední minuta nastavené hrací doby a už to vypadá, že se jen zápas dohrává. Domácí se nikam neženou a jen brání svůj výsledek.
    90+3. Crivelli přestřelil domácí branku.

90+3
    Enzo Crivelli dostal přihrávku těsně před branku domácích a jeho pokus pak příliš uspěchal. Balon tak končí místo v síti jen nad břevnem branky Nice!

90+2
    Hosté ještě táhli další akci, která ale k vyrovnání nevedla. Nicméně stále se drží v pokutovém území.

90+1
    Hlavní sudí v utkání nastaví ještě čtyři minuty navíc.

90
    Výsledkem tak byla střela, která zamířila přímo do náruče Paula Bernardoniho.

89
    Domácí jsou na půli hostů a zahrávají volný kop, ale z poměrně velké dálky.

88
    Walter Benítez předvedl další přesný zákrok, když vytáhl pokus Romaina Hamoumy mimo ohrožení své branky.

87
    Nakonec to ale bylo jinak, do akce na druhé straně se prodrali hosté a zakončení Adila Aouchicheho končí na rukavicích Waltera Beníteze.

87
    Autové vhazování pro domácí, ti se tak mohou dostat na polovinu hostů a ještě zahrozit před Paulem Bernardonim.

86
    Po faulu Moukoudiho následoval těsně u rohu velkého vápna volný kop domácích. K němu se postavil Andy Delort, ale technickou střelou na hattrick nedosáhl. Míč končí jen nad břevnem soupeřovy branky.

85
    Žlutá karta pro tým AS Saint-Étienne (Harold Moukoudi).

84
    Nyní předvedl hezkou střelu Adil Aouchiche, ale tu bez větších problémů pokryl Walter Benítez. Poté uklidnil hru a odkopl balon daleko od své branky.

83
    Střídání v týmu OGC Nice:
    ze hřiště odchází Justin Kluivert, přichází Calvin Stengs.

83
    ze hřiště odchází Melvin Bard, přichází Jordan Amavi.

Vendula Zdražilová

Branky: 52. Bard (Gouiri), 60. Delort, 62. Delort (Kluivert), 80. Búdawí (Delort) – 10. Bouanga (Maçon), 45+3. Youssouf (Boudebouz)

Karty:   44. Daniliuc (NIC), 65. Kluivert (NIC) – 37. Maçon (SET), 54. Mangala (SET), 85. Moukoudi (SET)

OGC Nice: Benítez – Daniliuc, Todibo, Dante (C), Bard (83. Amavi) – Brahimi (79. Búdawí), Rosario, Lemina (78. Schneiderlin), Kluivert (83. Stengs) – Gouiri (74. Guessand), Delort.
    Náhradníci: Bulka – Danilo, Dolberg, Lotomba.

Trenér: C. Galtier

AS Saint-Étienne: Bernardoni – Mangala, Moukoudi, Sai. Sow – Maçon (74. Thioub), Youssouf (73. Moueffek), Camara I, G. Silva – Nordin (66. Crivelli), Boudebouz (C) (65. Aouchiche), Bouanga (81. Hamouma).
    Náhradníci: Green – Dioussé, Nade, Trauco.

Trenér: P. Dupraz

Rozhodčí: Buquet – Finjean, Aube