Králův Dvůr – Slavia B 2:2 (kon.) | Povltavská – Písek 1:1 (kon.)
Povltavská fotbalová akademie
1:1 (1:0)
FC Písek
Pátek 13.05.2022, 18:00Česká fotbalová liga (A) • 25. kolo

Je konec! Domácí se nakonec s Pískem rozešli smírně 1:1. O jedinou branku první půle se ve 32. minutě postaral Ondřej Bicenc. V závěru poločasu měl šanci i Písek, ale domácí brankář střelu z dálky vyrazil. Po změně stran domácí měli nějaké náznaky, ale nepřidali pojistku. Z ojedinělého brejku tak vyrovnal Sajtl. (19:52:13)

Střídání v týmu Povltavská fotbalová akademie:
    ze hřiště odchází Volešák, přichází Novák.

87
    Jeden z domácích hráčů byl chvíli úplně osamocený na levé straně hřiště, ale spoluhráč jeho směrem pobídku nevyslal.

86
    Žlutá karta pro tým Povltavská fotbalová akademie (Lanc).

85
    Přihrávku do běhu dostal na pravé straně Drobílek, ale obránce ve žlutém proti němu vystoupil a odehrál míč do bezpečí.

84
    Domácí celek se snaží na vyrovnávací branku zareagovat, ale přechod domácích do ofenzivy je nyní hodně kostrbatý.
    82. SAJTL - 1:1

82
    Písek právě vstřelil branku! Je vyrovnáno! Po rychlém přechodu do útoku dostal centr do vápna osamocený ONDŘEJ SAJTL, který si míč přehodil na levačku a procedil míč do sítě!

81
    Po delší době se dopředu vydal také hostující Písek, jenže vysoký centr z levé strany neoslovil nikoho ve žlutém dresu.

80
    Domácí deset minut před koncem zahrávali rohový kop. Centr se stáčel do branky, ale tam zasáhli zadáci soupeře.

79
    Domácí zahodili obrovskou šanci! Jeden z domácích hráčů si chtěl obhodit vyběhnutého brankáře, ale z ostrého úhlu už netrefil poloprázdnou branku!

78
    Brankář Písku nakopl míč na levou stranu, jenže tam neměl spoluhráče. Defenzivy obou týmů nyní na trávníku kralují.

77
    Kalousek potáhl míč vpřed po pravé straně a nacentroval do vápna. Jeden z domácích stoperů sklepl míč hrudí do rukavic brankáře.

76
    Do zakončení zpoza vápna se dostal Mašek, jehož rána byla přizvednuta na rohový kop.

75
    Písek zahrával přímý kop z levé strany hřiště. Nadýchaný centr přiletěl na značku pokutového kopu, kde kralovala obrana.