Žilina – Trnava 1:2 (kon.) | Sereď – Slovan Bratislava 0:3 (kon.) | Zlaté Moravce – Pohronie 1:3 (kon.)

Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa:
    z ihriska odchádza Martin Chrien, prichádza Marián Šmatlák.
    z ihriska odchádza Martin Klabník, prichádza Andrej Štrba.

83
    Žltá karta pre tím FC ViOn Zlaté Moravce (Michal Pintér).

81
    Pohronie mohlo viesť už rozdielom triedy, no to by v bráne ViOnu nemohol byť Lukáč.

78
    Žltá karta pre tím FC ViOn Zlaté Moravce (Martin Tóth).

73
    Pohronie dalo gól! Čo sa to teraz deje v Zlatých Moravciach? DOMINIK SANDAL sa dostal ku lopte v šestnástke po prihrávke od Bangalu a exportnou strelou ku tyči prekonal Lukáča.

69
    Pohronie dalo gól! Hostia idú do vedenia po hlavičke MARTINA KLABNÍKA, ktorý po centri z rohu na prednú tyč prekonal Lukáča.

66
    Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce:
    z ihriska odchádza Denis Duga, prichádza Peter Kolesár.
    z ihriska odchádza Samuel Suľa, prichádza Georgios Neofytidis.

63
    z ihriska odchádza Filip Hašek, prichádza Dominik Sandal.
    z ihriska odchádza Christián Steinhübel, prichádza David Bangala.

59
    Hašek pred šestnástkou fauloval Suľu. Zaujímavá možnosť z priameho kopu pre domácich.

54
    Ďubekova strela po zemi mieri tesne mimo tyč brány Pohronia. Ak by táto lopta bola očosi presnejšia, Le Giang by na ňu nemal žiaden nárok.

51
    Blahút posielal loptu pred bránu na nabiehajúceho Lačného, ten bol však zastavený na poslednú chvíľu domácim stopérom.

49
    Čo teraz Moravce zahodili? Nechápe tomu ani domáci Kyzyridis. Zdá sa, že to bola obdobná situácia v prvom polčase, keď si loptu, ktorá mierila za chbrát Le Gianga zblokovali práve vlastní.

47
    Lačný si výborne nabiehal dopredu za obranu domácich, škoda pridlhej lopty.

46
    z ihriska odchádza Taofiq Jibril, prichádza Tomáš Horák.
    z ihriska odchádza Karol Mondek, prichádza Alexandros Kyziridis.

42
    Veľkú šancu malo aj Pohronie, no hlavičkové zakončenie jedného z hostí mieri tesne vedľa brány Lukáča.

40
    Čo teraz nepremenili domáci? Čögley bol úplne osamostatnený v pokutovom území a dostal sa aj do strely, ktorú však nešťastne zastavil jeho spoluhráč Mondek.

39
    Zalté Moravce strelili gól, avšak tešili sa len minútu. Jibril sa dostal na strede šestnástky ku lopte a aj prekonal Le Gianga, no pri zakončení sa nachádzal v ofsajde.

27
    Obrovská šance pre Pohronie! Sanneh sa dostal ku lopte na pravom kraji šestnástky, no oblúčikom Lukáča neprekonal.

18
    Žltá karta pre tím FC ViOn Zlaté Moravce (Karol Mondek).

16
    Pohronie dalo gól! Po 3 minútach je vyrovnané. Duga chcel ísť s loptou veľmi rýchlo dopredu, čo nebolo vôbec ideálne riešenie. Lopty sa zmocnik kapitán hostí Blahút, ktorý svojou prihrávkou na druhú stranu pokutobého územia našiel nohu domáceho obrancu MARTINA TÓTHA, ktorý si loptu zrazil do vlastnej brány.

13
    Zlaté Moravce dali gól! Po opatrnom úvode od oboch mužstiev vidíme prvý gól v zápase. Karol Mondek sa po centri od Čögleya predral do šestnástky odkiaľ posielal loptu na nabiehajúceho JOZEFA MENICHA, ktorý síce trafil Le Gianga, no od toho sa odrazila lopta za jeho chrbát.

9
    Videli sme prvú väčšiu príležitosť. Po rohovom kope hostí sa na strede pokutového územia dostal ku zakončeniu nikým nekrytý Chrien, ktorému však lopta nesadla na nohu ideálne a letí tak len vysoko nad bránu Lukáča.

Adam Pančák

Branky: 13. Menich (Mondek) – 16. Ma. Tóth (vla.), 69. Klabník, 73. Sandal (Bangala)

Karty:   18. Mondek (ZMO), 78. Ma. Tóth (ZMO), 83. Pintér (ZMO)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 4:5. Rohy: 6:9. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:11.
    FC ViOn Zlaté Moravce: Lukáč – Ma. Tóth, Grozdanovski, Duga (66. P. Kolesár), Mondek (46. Kyziridis), Čögley, Jibril (46. T. Horák), Suľa (66. Neofytidis), Ďubek (C), Menich, Čonka.
    Náhradníci: Kira – Chren, Haspra, Pintér, Bednár.

Trenér: Ján Kocian

FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Le Giang – Šimčák, Klabník (83. Štrba), Pajer, Sanneh, Ožvolda, Steinhübel (63. Bangala), Chrien (83. Šmatlák), Hašek (63. Sandal), Blahút (C), Lačný.
    Náhradníci: Regitko – Prachar, Kapor, Netolický, Kokovas.