Bologna – Sassuolo 1:3 (kon.) | Neapol – Janov 3:0 (kon.) | AC Milán – Atalanta BC 2:0 (kon.)
Cagliari – Inter 1:3 (kon.)
SSC Neapol
3:0 (1:0)
Janov CFC
Neděle 15.05.2022, 15:05 • Stadio Diego Armando Maradona, Neapol • Italská Serie A • 37. kolo

Janov CFC má nelehkou pozici před posledním kolem. Dioma přivítá Bolognu, které již o nic nejde, ale ani tříbodový zisk nemusí stačit k záchraně. Salernitana hraje doma proti Udinese. Cagliari zase zajíždí na půdu poslední Venezie (Benátek)! Rovnice je jasná, Janov musí uhrát více bodů v posledním kole než Cagliari a zároveň doufat, že Salernitana doma zkolabuje proti Udinese. Nepříliš pravděpodobná varianta. (17:17:02)

SSC Neapol zcela jasně přejelo soupeře z Janova 3:0! Druhý poločas přinesl řadu nebezpečných a zajímavých situací.

V 54. minutě Portanova neproměnil gólovou šanci, když nechal vyniknout brankáře Ospinu! O deset minut později byla nařízena penalta za hru rukou , kterou Insigne neproměnil, dorážka Di Lorenza neplatila, ale opakovaná penalta byla již úspěšným pokusem pro Insigneho!

Čtvrt hodiny před koncme Ospina vyrazil umístěnou střelu Amiriho na rohový kop! Poslední slovo v utkání si vzal svým neskutečným průnikem Stanislav Lobotka, který uzavřel úspěšně svým průnikem skóre na 3:0!

Všechny důležité momenty z utkání včetně branek pro Vás připravil prostřednictvím gifů kolega Jan Hochman.

Držení míče: 67 % : 33 %.
    Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 5:4. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 13:15.

90

90
    Yeboah byl faulován v osobním souboji Osimhenem.

89
    Po centru z přímého kopu vracející míč hlavou nenalezl hráče Janova připravené ke kvalitní koncovce.

89
    Roh Janova způsobil krátký pobyt hráčů tohoto klubu na útočné polovině hřiště.

88
    Střídání v týmu SSC Neapol:
    ze hřiště odchází Lorenzo Insigne, přichází Eljif Elmas.

87
    Žlutá karta pro tým SSC Neapol (Stanislav Lobotka) za faul.

87
    Hráči Neapole propadli po rozehrání rohovéhho kopu a unikajícího Melegoniho sestřelil vracející se Lobotka, naštětst nebyl posledním hráčem.

86
    Rohový kop SSC Neapol z pravé strany hřiště.

86
    Insigne v naprosté pohodě režíruje hru Neapole a rozdává míče svým spoluhráčům.

85
    Místo kulhajícího Ospiny rozehraje přímý kop jeden z jeho spoluhráčů.

83
    ze hřiště odchází André Anguissa, přichází Diego Demme.

81
    Branka Lobotky by měla určitě kandidovat na gól sezóny Série A! Výborná práce od slovenského hráče!
    81. Stanislav LOBOTKA - 3:0

81
    Neapol právě vstřelila branku!
    Z hloubi své poloviny hřiště se nadechl k neskutečnému sólu slovenský reprezentant STANISLAV LOBOTKA a přesnou ránou k levý tyči zvyšuje již na 3:0! Asistence: André Anguissa.