Plzeň – Karviná 32:25 (kon.) | Dukla – Zubří 34:28 (kon.)
HC Dukla Praha
34:28 (15:10) Stav série: 1:1
HC ROBE Zubří
Středa 18.05.2022, 18:00 • Hala Ruzyně • Play-off Chance Extraligy mužů • O 3. místo

HC Dukla Praha – HC ROBE Zubří 34:28 (15:10)
    Nejvíce branek: M. Březina 8, Krušberský 6, Sviták 5 – Mičkal 5, Havran 4, Palát 4. Rozhodčí: T. Kozler – M. Hájek. Sedmimetrové hody: 2/2 – 3/2. Vyloučení: 3:1. (19:34:49)

Dukla měla dobrý vstup do druhého poločasu. Zubří v něm ale přidalo a předvedlo mnohem lepší výkon, než v tom prvním. Dokonce z devítibrankové ztráty udělalo tříbrankovou. Pak si ale zápas nechalo utéct, prohrálo 28:34 a Dukla si svým skvělým výkonem zasloužila vyrovnání série na 1:1.

Konec zápasu. (34:28)
    60
    Poslední branku zápasu si do statistik zapíše Miroslav Jurka. Ten usměrnil skóre na konečných 34:28. (34:28)
    60
    Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Martin Rakouský). (34:27)
    58
    Martin Březina svou osmou brankou už jen podtrhuje dnešní vítězství domácího týmu. 3estigólový náskok už za dvě minuty stáhnout je pravděpodobně nemožné. (33:27)
    58
    Josef Dobeš ještě snižuje a hosté tak zapisují dva góly po sobě, ale na zvrat už je příliš pozdě. (32:27)
    57
    Miroslav Jurka se tři minut před koncem v zápase prosazuje poprvé. (32:26)
    56
    Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Martin Březina). (32:25)
    56
    Tomáš Bechný alespoň napravil svůj předchozí neúspěch na sedmičce vstřelenou brankou ze hry. (31:25)

55
    Zubří se konec zápasu nedaří a promítlo se to i do toho, že Tomáš Bechný nedokázal proměnit sedmimetrový hod. (31:24)
    54
    David Šůstek proměnil bez problémů sedmimetrový hod. Míč skončil v pravé části zuberské branky. Dukla je tak spět v sedmibrankovém vedení. To už snad vypadá, že zápas je rozhodnut- (31:24)
    54
    Pražský tým přežil oslabení bez jediné inkasované branky. Martin Rakouský naopak hned po návratu do hry v plném potu skóroval. (30:24)

52
    Vyloučení pro tým HC Dukla Praha (Daniel Křístek). (29:24)
    52
    Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Jakub Sviták). (29:24)
    51
    Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Josef Dobeš). (28:24)
    51
    Martin Rakouský dostal dobrý pas a a oěpt navýšil. (28:23)
    51
    Dušan Palát dvěma rychlými góly dostává Zubří zase na kontakt. Tomu se ale nedaří přejít přes ztrátu tří branek a snížit, popřípadě vyrovnat. (27:23)