Olomouc B – Rosice 2:1 (kon.) | Blansko – Vrchovina 0:0 (kon.) | Frýdek-Místek – Znojmo 3:0 (kon.)
Zlínsko – Slovácko B 3:4 (kon.) | Uh. Brod – Ostrava B 0:2 (kon.) | Uničov – Vratimov 2:0 (kon.)
Vel. Meziříčí – FKM Vysočina Jihlava 4:0 (kon.) | Hlučín – Zlín B 3:1 (kon.)
ČSK Uherský Brod
0:2 (0:0)
FC Baník Ostrava B
Středa 25.05.2022, 17:30 • Orelský stadion • Moravskoslezská fotbalová liga • 34. kolo

Hostující celek díky brankám Kuliga a Sotorníka vyhrává tento zápas 2:0 a získává dva body do tabulky. Domácí fotbalisté naopak nedokázali brankáře Číže prostřelit. (19:32:18)

90+2

90+2
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, mnoho šancí k vidění není,

90+1
    Žlutá karta pro tým FC Baník Ostrava B (Dominik Holaň).

90+1
    Žlutá karta pro tým ČSK Uherský Brod (Marek Flasar).

90+1
    Dvě minuty uvidíme navíc.

90
    Hosté se dostali ke střele, ale míč končí vedle branky, Jícha bude vykopávat..

90
    Domácí vybojovali ještě autové vhazování poblíž půlící čáry.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

90
    Domácí fotbalisté se pokoušeli podél postranní čáry propracovat do výraznější šance, ale neuspěli.

87
    Hosté se propracovali do zajímavé střelecké pozice, ale rána byla zblokovaná. Následně se hosté dopustili útočného faulu.

86
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava B:
    ze hřiště odchází Sebastian Boháč, přichází Yusuf Tunji Omotosho.
    ze hřiště odchází Jakub Drozd, přichází Konate Cheick Oumar.

85
    Ostravští fotbalisté drží hru daleko od své branky, chtějí zápas v poklidu dohrát. Mnoho šancí k vidění není.

84
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod:
    ze hřiště odchází Ondřej Strachoň, přichází Jan ZÁámeřčník.

82
    Hra se nyní bez výraznějších šancí přelévá ze strany na stranu, hostující akci zastavilo špatné načasování, ofsajd.

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky v zápase, sledujeme dobrou hru hostů a domácí se těžké dostávají do šancí.

78
    Ostrava vybojovala rohový kop. Zajímavá akce pokračovala dál, ale míč končí u brankáře domácích, který rychle rozehrál.

78
    Kombinační hra hostů pokračovala dál a bezprostředně po rozehrávce se k zakončení Baník nedostal.