Jablonec B – Zápy 0:0 (kon.) | Liberec B – Přepeře 0:1 (kon.) | Ústí n/O – Chlumec n/C 1:3 (kon.)
Velvary – Hr. Králové B 1:1 (kon.)
Slovan Liberec B
0:1 (0:1)
FK Přepeře
Sobota 28.05.2022, 10:30 • Hrádek nad Nisou • Česká fotbalová liga (B) • 27. kolo

Přepeře zvítězily na hřišti předposledního Liberce B 1:0 a v tabulce se přiblížily na čtyři body vedoucím Zápům. O osudu duelu rozhodla trefa Ladislava Martana ve 20. minutě. Domácí se po změně stran snažili alespoň vyrovnat, nedokázali se však gólově prosadit. (12:21:42)

Střídání v týmu FK Přepeře:
    ze hřiště odchází Vojtěch Hadaščok, přichází Damian Žukowski.
    ze hřiště odchází Martin Janošík, přichází Tomáš Figerhut.

86
    Domácí fotbalisté jsou v zakončení nepřesní a do statistik si tak připisují výhradně střely mimo bránu. Čas je už tlačí.

82
    ze hřiště odchází Tomáš Bulíř, přichází Radim Prokopec.

76
    Severočeši se snaží s vývojem duelu něco udělat. Jejich optická převaha však stále nepřinesla to nejdůležitější – gól.

75
    ze hřiště odchází Ladislav Martan, přichází Martin Ježek.
    ze hřiště odchází Jakub Synek, přichází Daniel Novák.

75
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec B:
    ze hřiště odchází Jiří Kytka, přichází Adama Diamé.

72
    Před námi je posledních dvacet minut duelu. Přepeře drží vedení 1:0.

71
    Liberečtí se dostali do zakončení po rohovém kopu, ovšem míč směřoval mimo bránu, kterou hájí Filip Truksa.

66
    Domácím se stále nedaří vyrovnat. Navíc se ani nedostávají do větších příležitostí.

65
    ze hřiště odchází Ondřej Valenta, přichází Jan Málek.

60
    Hostující celek se snaží držet vedení aktivní hrou a momentálně Liberecké nepouští na dostřel své brány.

56
    Hosté samozřejmě chtějí zvítězit, ve hře je stále druhé místo v tabulce skupiny. Liberečtí by se ale potřebovali chytit po nepovedené sérii zápasů.