Uh. Brod – IHC Přerov 3:5 (kon.) | Brno – HC Boskovice inline 6:5 (kon.) | ILHK Hr. Králové – IHC Prague Rats 4:3 (kon.)
ILHK Hr. Králové – Roller Storm 8:1 (kon.) | Devils Zlín – IHC Přerov 5:4 (4:3 po s.n.) | HC Hořovice – Černošice 8:6 (kon.)
ILHK Hradec Králové
8:1 (5:1, 3:0)
IHC Roller Storm Praha
Sobota 28.05.2022, 13:30 • Zimní stadion Třebechovice • STILMAT extraliga inline hokeje • 4. kolo

Utkání mezi Hradcem Králové a Roller Storm Praha je u konce. Domácí otočili vývoj zápasu a zaslouženě si došli pro výhru 8:1, na které se hattrick podílel Jakub Novák. Domácí tak i nadále zůstávají na prvním místě soutěže. (14:24:20)

39:13
    Úplně sám se před brankou Hradce zjevil Merkl, který vyzrát na Mahdala nedokázal.

39:01
    Začíná poslední minuta druhého poločasu.

36:35
    Hradec právě vstřelil branku!
    Autorem branky je NOVÁK. Asistence: Marha a Valkoun.

35:56
    Bednařík se dostal i do další šance, ale bekhendem nedokázal překonat Mahdala v domácí kleci.

35:06
    Kuťákovi nevyšla klička před vlastní brankou, Bednařík pálil jen do lapačky Mahdala.

32:53
    Už mohl být osmý puk v hostující brance, ale Aleš Půlpán neviděl úplně volného Šimona Marhu před prázdnou brankou.

30:27
    Autorem branky je MARHA. Asistence: Novák.

30:00
    V polovině druhého poločasu se do slibné pozice před brankou dostal Valkoun, ale jeho první pobyt na hřišti brankou neskončil. Bekhendem pálil vedle.

28:55
    Hosté měli šanci prostřednictvím útoku dvou na jednoho. Dominik Bílek však nahrával nepřesně.

27:00
    Autorem branky je NOVÁK. Asistence: Půlpán A. a Čáp.

24:00
    Domácí doslova mačkají svého soupeře, který je na kotouči pouze minimálně a navíc nemůže ani střídat.

22:58
    Aleš Půlpán důrazně napadal soupeře, k zisku kotouče mu chyběl kousek.

22:23
    Domácí tým kontroluje hru na startu druhého poločasu a nepůjčuje hrací předmět svému soupeři.

20:01

Další třetina začne přibližně v 13:59.

První poločas dnešního utkání mezi Hradcem Králové a Roller Storm Praha je u konce. Domácí sice prohrávali po brance Filipa Bílka, ale i tak vedou o poločase 5:1. Za domácí se dvakrát trefil Filip Kuťák, jednou Šimek, Aleš Půlpán a Jakub Novák. Dominik Frodl to v hostující brance má opravdu těžké, obrana hostů mu příliš nepomáhá.

20:00

19:54
    Autorem branky je NOVÁK. Asistence: Malík.

19:33
    Autorem branky je KUŤÁK. Asistence: Půlpán T. a Havránek.

19:01
    Začíná poslední minuta první poloviny.

18:27
    Do samostatného úniku mířil ze strany Straka, jehož střela na rameno Mahdala skončila těsně vedle horního růžku.

17:03
    Aleš Půlpán se šikovně protáhl přes střed hřiště, jenže v rozhodující chvíli mu puk ujel a připravil se o dobrou střeleckou pozici.

15:37
    Do dobré střelecké pozice se na středu hřiště dostal Šimek, který ale zvolil nahrávku, jež nebyla přesná.

15:08
    Kuťák se snažil protáhnout středem hřiště, v rozhodující chvíli mu ale puk sjel z čepele.

14:40
    Domácí se postupem času zlepšují a ukazuje se rozdíl mezi oběma celky.

14:07
    Autorem branky je PŮLPÁN A.. Asistence: Novák a Malík.

13:26
    Vyloučení v týmu IHC Roller Storm Praha:
    Frodl – 2 min, nedovolené bránění, odpyká Svoboda.

12:43
    Mahdal míří na střídačku, domácí budou hrát přesilovou hru.

11:14
    Dominik Bílek se protáhl kolem dvou soupeřů a vypálil. Tvrdý pokus skončil na hrudi Mahdala.

09:38
    Straka nabral rychlost na středu hřiště a následnou ranou donutil Mahdala k zákroku.

09:29
    Hned po vhazování dostal rozhodčí Veselý pukem do obličeje, hra je přerušena.

09:25
    Autorem branky je ŠIMEK. Asistence: Kuťák a Půlpán T..

08:17

07:01
    Hosté parádně zakombinovali před brankou Mahdala, ale ten se roztáhl a zneškodnil jeho možnost.

06:17
    Vyloučení v týmu ILHK Hradec Králové:
    Čáp – 2 min, hákování.

06:06
    Autorem branky je KUŤÁK. Asistence: Půlpán a Havránek.

05:52
    Roller Storm právě vstřelil branku!
    Autorem branky je BÍLEK F.. Asistence: Merkl.

05:31
    Domácí tým dlouho kombinoval v přesilovkovém vzorci, až nakonec vypálil Kuťák, jehož pokus skončil zblokovaný v ochranné síti.

04:35
    Kuchař – 2 min, vysoká hůl.

03:16
    Obrana hostí se otevřela před Tomášem Půlpánem, který v parádní šanci nedokázal trefil Frodlovu branku.

02:04
    Dominik Bílek dostal nahrávku na pravý kruh a osamocený kapitán hostujícího celku pálil jen kousek vedle hradecké branky.

00:52
    První střelu si z pravého kruhu pro vhazování připsal Kuťák, jehož pokus Frodl podržel na hrudi.

00:01

ILHK Hradec Králové: Mahdal (Lequin) – Čáp, Havránek, Komárek D., Půlpán T. (A), Valkoun – Kuťák (A), Malík, Novák, Půlpán A. (C), Šimek, Marha
    Trenér: Zdeněk Karlík

IHC Roller Storm Praha: Frodl – Svoboda, Bílek D. (C), Bílek F. (A), Kuchař – Bednařík, Merkl, Šulek, Straka
    Trenér: Pavel Würtherle

Rozhodčí: Veselý, Karlík.

Zdravím všechny fanoušky inline hokeje. V rámci 4. kola STILMAT extraligy se utkají týmy Hradce Králové a Roller Storm Praha.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.

Ondřej Černý

Branky a nahrávky: 7. Kuťák (Půlpán, Havránek), 10. Šimek (Kuťák, Půlpán T.), 15. Půlpán A. (Novák, Malík), 20. Kuťák (Půlpán T., Havránek), 20. Novák (Malík), 27. Novák (Půlpán A., Čáp), 31. Marha (Novák), 37. Novák (Marha, Valkoun) – 6. Bílek F. (Merkl)

Rozhodčí: Veselý, Karlík