Slavia B – Písek 5:0 (kon.) | Plzeň B – Sokolov 2:1 (kon.)
SK Slavia Praha B
5:0 (4:0)
FC Písek
Neděle 05.06.2022, 10:15 • Areál SC Xaverov Horní Počernice, Praha 20–Xaverov • Česká fotbalová liga (A) • 28. kolo

84
    Sudí po delší době znovu vytahuje žlutou kartu, kterou tentokrát vidí Martin Voráček (PIS).

78
    Síť za Satrapou se začala třepat pošesté, jenže hlavičkující hráč Slavie byl v poměrně jasném ofsajdu. Jeho zásah tak platit nemůže.
    74. Erik BIEGON - 5:0

74
    Tým Slavia B právě vstřelil branku!
    Debakl Jihočechů je zase o něco výraznější, po zaváhání jejich obrany se z bezprostřední blízkosti branky prosadil střídající ERIK BIEGON a upravil na rozdíl pěti gólů – 5:0!

70
    Střídání v týmu SK Slavia Praha B:
    ze hřiště odchází Michal Švec, přichází Mohammed Alrashdi.
    ze hřiště odchází Moses Usor, přichází Erik Biegon.

60
    ze hřiště odchází Pavel Behenský, přichází Samer Almohaimeed.

59
    ze hřiště odchází Adam Dvořák, přichází Filip Slavata.

46
    ze hřiště odchází Štěpán Beran, přichází Filip Šimeček.

46
    Střídání v týmu FC Písek:
    ze hřiště odchází Václav Hrachovec, přichází Martin Voráček.
    ze hřiště odchází Adam Kotrba, přichází Jakub Stejskal.
    43. ŠMIGA - 4:0

43
    Písečtí hráči sice v po třetí inkasované brance zapnuli a nějakou dobu hráli se Slavií celkem vyrovnanou partii, rychle jim však došel dech a nyní dostávají čtvrtý gól! Krasojízdu vršovického béčka pokračuje DANIEL ŠMIGA – 4:0!

36
    Jihočeši málem bleskově odpověděli! Centr z levé strany přistál na vzdálenějším konci vápna, odkud na Dvořáka letěla hodně nebezpečná střela! Brankář Slavie jí ale vytěsnil za klec.
    35. Moses USOR - 3:0

35
    V Xaverově už je to o tři branky, Slavia hravě kontroluje průběh utkání a přidává další gól! Ranou z hranice vápna tentokrát píseckého brankáře pokořil MOSES USOR – 3:0!

32
    Ostrých zákroků přibývá, sudí poprvé vytahuje žlutou kartu. Dostává jí Ondřej Sajtl (PIS).
    18. ŠUBERT - 2:0

18
    Rezerva Vršovických jde důležitým třem bodům vstříc a rychle zvyšuje svůj náskok na dvě branky! Jen necelé tři minuty po Zeronikovi se na střeleckou listinu zapisuje MARTIN ŠUBERT, Satrapa loví ze své klece další balón – 2:0!
    15. ZERONIK - 1:0

15
    Nápor domácích nakonec přeci jen přinesl ovoce, Slavia v patnácté minutě odskakuje do vedení! Po zachyceném centru ve vápně přišlo zakončení z dílny JAKUBA ZERONIKA, na které Satrapa nezvládl včas zareagovat – 1:0!