Motorlet – Příbram B 5:4 (kon.) | Králův Dvůr – Domažlice 2:1 (kon.) | Karlovy Vary – Sokolov 5:1 (kon.)
Písek – Rakovník 8:0 (kon.)
Slavia Karlovy Vary
5:1 (2:1)
FK Baník Sokolov
Pátek 10.06.2022, 19:00Česká fotbalová liga (A) • 29. kolo

Od nás je to pro dnešek vše, děkujeme vám za pozornost a loučíme se s vámi na počtenou i u dalších online přenosů. (21:00:07)

Sezona týmu Slavia Karlovy Vary končí! Derby měli již od začátku pod kontrolou domácí, hosté se nedokázali propracovat do soupeřova vápna. Vše odstartoval ve 4. minutě Ondřej Kolařík. Následovala penalta Baníku, který díky trefě Romana Popoviče srovnal stav. Skóre 1:1 neplatilo dlouho, záhy si pokutový kop vybojovali i domácí, za ně se přesně trefil Václav Vyleta. V druhé půli několikrát propadla obrana Sokolova, čehož dokázal využít hned dvakrát ze svých úniků Martin Debellis. Výhru 5:1 pečetil v samotném závěru Jan Mašata.

90+3

90+3
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    A dnešní zápas končí gólem! JAN MAŠATA našel díru v soupeřově obraně a následně propálil Pavla Hrabačku.

90
    Žlutá karta pro tým FC Slavia Karlovy Vary (Geňo).

90
    Kdo ale měl na nohou branku byli domácí, ti se ale ani z několika dorážek nedokázali prosadit!

87
    Baník se ještě snaží zatlačit a aspoň upravit skóre.

85
    Žlutá karta pro tým FC Slavia Karlovy Vary (Kolařík).

83
    Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary:
    ze hřiště odchází Prágr, přichází Gabriel.
    ze hřiště odchází Debellis, přichází Mašata.

82
    Debellis faulován, domácí čeká volný kop.

80
    Na trávníku se toho nyní moc neděje, od obou mužstev není vidět nějaká větší snaha útočit.

78
    Žlutá karta pro tým FC Slavia Karlovy Vary (Debellis, Toure).

76
    Kolařík se zpoza vápna opřel do odraženého balonu, svůj volej poslal těsně mimo tři tyče.

73
    Do šance se dostal Lukáš Václavík, vyblokoval ho ovšem Jiří Prágr.

72
    ze hřiště odchází Tůma, přichází Geňo.

70
    Karlovarští klepou na dveře, hosté tentokrát drží své pokutové území dobře.

68
    Žlutá karta pro tým FC Slavia Karlovy Vary (Prágr).

66
    Střídání v týmu FK Baník Sokolov:
    ze hřiště odchází Černuš, přichází Václavík.

66
    ze hřiště odchází Hajdo, přichází Řezáč.

Vlastimil Mourek

Branky: 4. Kolařík, 31. Vyleta (pen.), 58. Debellis, 63. Debellis, 90+3. Mašata – 26. Popovič (pen.)

Karty:   68. Prágr (KVA), 78. Debellis (KVA), 78. Toure (KVA), 85. Kolařík (KVA), 90. Geňo (KVA) – 29. Strmiska (SOK), 33. Hajdo (SOK)

Slavia Karlovy Vary: Chára – Skala, Pěkný (C), Prágr, Kolařík, Vyleta, Debellis, Krčma, Tůma, Toure, Dubnička
    Náhradníci: Knop, Stařík, Mašata, Gabriel, Geňo, Hudec, Gembický

Trenér: Martin Psohlavec

FK Baník Sokolov: Hrabačka – Blažek, Neudert (C), Strmiska, Šulc, Majka, Hajdo, Vokáč, Popovič, Martinec, Čermuš
    Náhradníci: Kolář, Řezáč, Václavík, Kýček, Štrunc, Peška, Ferko

Trenér: Miloslav Janovský

Rozhodčí: Duda – Mazanec, Fencl