Devils Zlín – Brno 10:0 (kon.) | Devils Zlín – Brno 6:5 (1:0 po s.n.) | IHC Přerov – HC Boskovice inline 5:0 (kon.)
ILHK Hr. Králové – HC Hořovice 12:2 (kon.) | ILHK Hr. Králové – HC Hořovice 12:3 (kon.) | IHC Přerov – HC Boskovice inline 7:3 (kon.)
IHC Prague Rats – Černošice 3:4 (2:3 po s.n.) | IHC Prague Rats – Černošice 7:8 (po pr.)
po s.n. (2:3)
IHC Prague Rats
3:4 (0:1, 3:2 - 0:0) Stav série: 0:1
SK Černošice
Sobota 18.06.2022, 16:30 • Zimní stadion Nikolajka • STILMAT extraliga inline hokeje • Čtvrtfinále

Černošice nakonec ovládly první utkání po samostatných nájezdech, které rozhodl Marek Loskot povedenou kličkou. Černošice se tak ujímají v sérii vedení 1:0 na zápasy a mají nakročeno k postupu. Druhé utkání začne tady na ZS Nikolajka v 18:15, kterým vás také provedu a jste k němu všichni srdečně zváni. Tak za pár minut se těším na počtenou! (18:02:41)

V samostatných nájezdech zvítězil tým SK Černošice. Rozhodující nájezd proměňuje MAREK LOSKOT, který zkušeně vymíchal Michajlova, a poté ho kličkou překonal.

Samostatné nájezdy začínají.

Pětiminutové prodloužení o vítězi nerozhodlo, a proto přijdou na řadu samostatné nájezdy.

45:00
    Prodloužení skončilo.

43:01
    Poslední dvě minuty prodloužení.

41:45
    Kern hledal před bránou Kafku, ten ale puk netrefil.

40:50
    Loskot v samostatném úniku na Michajlova nevyzrál.

40:01

Po druhé půli máme skóre srovnané 3:3. Krysy skórovaly třikrát díky trefám Rubeše, Haška a Tvrzníka. Jenže Černošice díky gólům Bezoušky a Kafky srovnaly stav utkání. O vítězi tohoto prvního utkání tak rozhodne pětiminutové prodloužení, případně nájezdy.

Mateo

Branky a nahrávky: 22. Rubeš (Bernad, Fiala), 24. Hašek (Fiala), 30. Tvrzník (Flynn, Hašek) – 7. Kern (Bezouška), 36. Bezouška (Kern, Kafka), 37. Kafka (Bezouška, Loskot), rozh. náj. Loskot