L. Mikuláš – FC Košice 3:1 (kon.) | Plzeň – Karlovy Vary 9:0 (kon.) | Dunajská Streda – Slovan Bratislava 0:0 (kon.)
Maribor – Trnava 2:2 (kon.) | Düsseldorf – Ružomberok 3:1 (kon.)
NK Maribor
2:2 (2:1)
FC Spartak Trnava
sk Středa 22.06.2022, 17:30 • Radenec • Přípravný zápas

Zápas, ktorý sa mohol pokojne skončiť 7:2 pre Maribor, sa končí remízou. Trnava so slovinským majstrom remizovala po góloch Ivána a Boatenga 2:2. (19:17:34)

90+2

90+1
    Na rozmedzí nadstaveného času prišiel nákop na prednú žrď, predĺženie na zadnú. Nebyť dôsledného hráča Trnavy, tak je to jasný gól, takto len zakončenie vedľa!

90
    Rozhodnúť môže rohový kop.

89
    Tak čo, udrží Spartak remízu, alebo budeme svedkami gólu v totálnom závere?

88
    Operácia po ľavom krídle sa skončila načasovaným zákrokom defenzívneho hráča hostí. Je po šanci.

87
    Neskutočné! Azda piata stopercentná šanca Mariboru! Nájazd útočníka na Kamenára, ktorý si mohol vybrať akurát stranu, kam sa hodí... A vybral si dobre!

85
    Ľavačka vybraného exekútora prepálila múr, s ním však aj bránu Kamenára...

84
    Blíži sa koniec, je to cítiť z hry Slovincov. Tí idú silou-mocou za tretím zásahom. Podariť sa im to môže z priameho kopu.

82
    Loptu držia na svojich kopačkách domáci hráči, ktorí sa pomaličky presúvajú na polovicu súpera.

81
    Ďalší apel na rozhodcu, Maribor ani z tohto penaltu zahrávať nebude. Kontakt tam bol, avšak pád útočníka NK bol až príliš impulzívny.

79
    Výlet domáceho borca nedopadol najlepšie z jeho pohľadu. Vhadzovanie pre hostí.

78
    Zahanbiť sa nenechal ani Bergsen, ktorý uplynulú sezónu odchytal v AS Trenčín.

77
    Futbalisti vo fialových dresoch si pýtali penaltu, hlavný arbiter bol proti.

76
    Štandardka pre Maribor z ľavej strany, do záverečnej štvrťhodiny vstupujeme za vyrovnaného stavu.

74
    Trnava mala možnosť po dlhšom čase usadiť sa v útoku, no nepresná prihrávka v prechodovej fáze túto príležitosť ukončuje.

72
    Hostia si môžu vydýchnuť. Obrovskú príležitosť domácich zastavil až postranný rozhodca, ktorý odmával ofsajd.

71
    Po jednom zo súbojov sa píska faul. Hostia iba nechápavo krútia hlavami a nechápu, prečo sa toto pískalo.

70
    Tlak NK neustále pokračuje, Trnavčania len ojedinele prechádzajú do útoku s väčším počtom hráčov.

Viktor Kalinács

Branky: 5. Baturina, 30. Brnič – 28. Iván (pen.), 50. Boateng

NK Maribor: 1. polčas: Pridgar – Milec, Watson, Mitrović, Sikošek, Makoumbou, Repas, Žugelj, Brnić, Božić, Baturina.

2. polčas: Bergsen – Mutavčič, Pihler, Šostarič, Šturm, Koderman, Guerrico, Vipotnik, Antolin, Maher, Sirk

FC Spartak Trnava: 1. polčas: Vantruba – Koštrna, Čurma, Tumma, Mikovič – Iván, Štefánik, Procházka, Bukata, Kozak – Olejník

2. polčas: Kamenár – Boledovič, Čurma, Tumma (64. Boledovič), Bolaji – Azevedo, Karhan, Savvidis, Oseni, Yusuf – Boateng