Liberec – Ml. Boleslav 3:3 (5:3 po pen.)
po penal. (5:3)
FC Slovan Liberec
3:3 (0:1)
FK Mladá Boleslav
Pátek 24.06.2022, 17:00 • Benátky nad Jizerou • Přípravný zápas
Předzápasové kurzy
  90. KOZÁK - 3:3
   
  90
  Liberec právě vstřelil branku! Tak to je neuvěřitelné! Slovan nakonec vytěží z tohoto zápasu remízu. Domácí rozehráli roh na krátko, ale následný centr do vápna nebyl úspěšný. Mladoboleslavská obrana ho odvrátila pouze k MATYÁŠ KOZÁK, který přesnou ranou z voleje stanovil skóre 3:3.
  90. RONDIČ - 2:3
   
  90
  Liberec právě vstřelil branku! Domácí se ještě vrací do hry alespoň o remízu. Po centru z pravé strany propadl míč až na zadní tyčku pro IMADA RONDIČE, který ho s přehledem uklidil do mladoboleslavské sítě.
  75. RONDIČ - 1:3
   
  75
  Liberec právě vstřelil branku! Slovanu to konečně vyšlo a Mladá Boleslav dnes neudrží čisté konto. Gebre Selassie dostal míč na pravou stranu pokutového území a hlavou ho poslal přímo před branku. Tam vzdušný souboj zvládl IMAD RONDIČ a hlavou rozvlnil síť.
  73. LADRA - 0:3
   
  73
  Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Už je to o tři branky. Hosté vybojovali míč ve středu hřiště. Následně se ho zmocnil Stránský, který ho ve vápně perfektně předložil TOMÁŠI LADROVI, jež neměl větší problém se skórováním a navýšením mladoboleslavského náskoku.
  56. ŠIMEK - 0:2
   
  56
  Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Další rohový kop už končí druhou branku týmu z města automobilů. Ladrův centr nakonec proskákal až na střed pokutového území, kde si ho našel DAVID ŠIMEK a přesnou střelou skóroval. Vliegen si na míč pouze sáhl.
  44. KROBOT - 0:1
   
  44
  Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Přeci jen jsme se dočkali branku v prvním poločase! Rozehrávku rohového kopu z levé strany hřiště si vzal na starost Donát a jeho centr do vápna propadl až na střed, kde měl připravenou pravačku LADISLAV KROBOT, který umístil v pádu míč do odkryté branky Liberce. Zasloužená branka pro hosty.

  Ondřej Černý

  Branky: 75. Rondič, 90. Rondič, 90. Kozák – 44. Krobot, 56. Šimek, 73. Ladra

  Penaltový rozstřel:

  1. série:
  1:0   Rondič (LIB)
  1:1   Ladra (MBL)
  2. série:
  2:1   Gembický (LIB)
  2:1   Fulnek (MBL)
  3. série:
  3:1   Kozák (LIB)
  3:2   Krobot (MBL)
  4. série:
  4:2   Doumbia (LIB)
  4:3   Stránský (MBL)
  5. série:
  5:3   Felipe (LIB)


  FC Slovan Liberec: Vliegen – Gebre Selassie, Plechatý, Prebsl, Mészáros (72. Lehoczki) – Tiehi, Varfolomejev (58. Kozák) – Ghali (58. Gembický), Frýdek (72. Doumbia), Višinský (72. Rondić) – Rabušic (58. Felipe)
  Náhradníci: Lehoczki, Kozák, Gembický, Doumbia, Rondič, Felipe

  Trenér: Luboš Kozel

  FK Mladá Boleslav: 1. poločas: Šeda – Pech, Suchý, Jahič, Donát – Skalák, Matějovský, Mašek, Rolinek– Krobot
  2. poločas: Mikulec – Šimek, Karafiát, Coňk, Látal – Fulnek, Dufek, Stránský, Dancák, Vaníček – Ladra

  Trenér: Pavel Hoftych