Liberec – Ml. Boleslav 3:3 (5:3 po pen.)
po penal. (5:3)
FC Slovan Liberec
3:3 (0:1)
FK Mladá Boleslav
Pátek 24.06.2022, 17:00 • Benátky nad Jizerou • Přípravný zápas
Předzápasové kurzy
  90. KOZÁK - 3:3
   
  90
  Liberec právě vstřelil branku! Tak to je neuvěřitelné! Slovan nakonec vytěží z tohoto zápasu remízu. Domácí rozehráli roh na krátko, ale následný centr do vápna nebyl úspěšný. Mladoboleslavská obrana ho odvrátila pouze k MATYÁŠ KOZÁK, který přesnou ranou z voleje stanovil skóre 3:3.
  90. RONDIČ - 2:3
   
  90
  Liberec právě vstřelil branku! Domácí se ještě vrací do hry alespoň o remízu. Po centru z pravé strany propadl míč až na zadní tyčku pro IMADA RONDIČE, který ho s přehledem uklidil do mladoboleslavské sítě.
   
  75
  Střídání v týmu FC Slovan Liberec:
  ze hřiště odchází Tiehi, přichází Michal.
  75. RONDIČ - 1:3
   
  75
  Liberec právě vstřelil branku! Slovanu to konečně vyšlo a Mladá Boleslav dnes neudrží čisté konto. Gebre Selassie dostal míč na pravou stranu pokutového území a hlavou ho poslal přímo před branku. Tam vzdušný souboj zvládl IMAD RONDIČ a hlavou rozvlnil síť.
  73. LADRA - 0:3
   
  73
  Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Už je to o tři branky. Hosté vybojovali míč ve středu hřiště. Následně se ho zmocnil Stránský, který ho ve vápně perfektně předložil TOMÁŠI LADROVI, jež neměl větší problém se skórováním a navýšením mladoboleslavského náskoku.
   
  72
  Střídání v týmu FC Slovan Liberec:
  ze hřiště odchází Mészáros, přichází Lehoczki.
  ze hřiště odchází Frýdek, přichází Doumbia.
  ze hřiště odchází Višinský, přichází Rondič.
   
  64
  Ze střední vzdálenosti tvrdě vypálil Frýdek. Jeho důrazný pokus se zastavil až na tyčce hostující klece, kterou hájí Mikulec.
   
  58
  Střídání v týmu FC Slovan Liberec:
  ze hřiště odchází Varfolomejev, přichází Kozák.
  ze hřiště odchází Ghali, přichází Gembický.
  ze hřiště odchází Rabušic, přichází Felipe.
  56. ŠIMEK - 0:2
   
  56
  Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Další rohový kop už končí druhou branku týmu z města automobilů. Ladrův centr nakonec proskákal až na střed pokutového území, kde si ho našel DAVID ŠIMEK a přesnou střelou skóroval. Vliegen si na míč pouze sáhl.
  44. KROBOT - 0:1
   
  44
  Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Přeci jen jsme se dočkali branku v prvním poločase! Rozehrávku rohového kopu z levé strany hřiště si vzal na starost Donát a jeho centr do vápna propadl až na střed, kde měl připravenou pravačku LADISLAV KROBOT, který umístil v pádu míč do odkryté branky Liberce. Zasloužená branka pro hosty.
   
  37
  Mladoboleslavští propadli ve středu hřiště, čímž se otevřela zajímavá příležitost pro domácí. Ghaliho centr si však v malém pokutovém území našel Šeda.
   
  21
  Mladá Boleslav zakombinovala v blízkosti šestnáctky a rezultoval z toho nebezpečný centr Skaláka do malého vápna. K míči se tam dostal Krobot a ve skluzu pálil nad branku.
   
  7
  Obrovská šance Slovanu! Po Gebre Selassieho centru z pravé strany si míč ve vápně našel Michael Rabušic a střelou na zadní tyčku pořádně protáhl Šedu v hostující brance.

  Ondřej Černý

  Branky: 75. Rondič, 90. Rondič, 90. Kozák – 44. Krobot, 56. Šimek, 73. Ladra

  Penaltový rozstřel:

  1. série:
  1:0   Rondič (LIB)
  1:1   Ladra (MBL)
  2. série:
  2:1   Gembický (LIB)
  2:1   Fulnek (MBL)
  3. série:
  3:1   Kozák (LIB)
  3:2   Krobot (MBL)
  4. série:
  4:2   Doumbia (LIB)
  4:3   Stránský (MBL)
  5. série:
  5:3   Felipe (LIB)


  FC Slovan Liberec: Vliegen – Gebre Selassie, Plechatý, Prebsl, Mészáros (72. Lehoczki) – Tiehi, Varfolomejev (58. Kozák) – Ghali (58. Gembický), Frýdek (72. Doumbia), Višinský (72. Rondić) – Rabušic (58. Felipe)
  Náhradníci: Lehoczki, Kozák, Gembický, Doumbia, Rondič, Felipe

  Trenér: Luboš Kozel

  FK Mladá Boleslav: 1. poločas: Šeda – Pech, Suchý, Jahič, Donát – Skalák, Matějovský, Mašek, Rolinek– Krobot
  2. poločas: Mikulec – Šimek, Karafiát, Coňk, Látal – Fulnek, Dufek, Stránský, Dancák, Vaníček – Ladra

  Trenér: Pavel Hoftych